Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyccy radni wyganiają kamerzystę

Utworzony przez Gość, 1 maja 2008 r. o 16:23 Powrót do artykułu
Nie rozumiem dlaczego nikt nie może się zając tym SAMOrządem w Bełżycach. Skoro prawo czegoś nie zabrania to chyba jest to dozwolone. Zróbcie wreszcie ktoś zrobi porządek z tym przewodniczącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuj filmować w Lublinie a zobaczysz co sie stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizję Tadeusz Rydzyk WAM (w skrócie TRWAM) osobiście wysłałbym na księzyc w workach, więc wyganianie jej przedstawicieli z wszelkich publicznych imprez czy posiedzeń jest jak najbardziej wskazane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów, gdy nie latali jeszcze na Księżyc dawali kulkę w tył głowy. Niech się święci 1szy Maja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze nieporadni bedziecie kompromitowac bełzyce ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki temu gostkowi, Bełżyce jako chyba jedyne miasto w województwie (być może i dalej) zamieszczają relacje z obrad sesji Rady Miejskiej w Internecie. Siedząc w Irlandii mogę śledzić na bieżąco ten kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedź jest prosta, Ten co chce kamerować należy do mydlorzów mydlanych. A więc mydli i wykorzytuje to pózniej do własnych celów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYżBY NIE CHCIELI BłYSNąC W NAJMęDRSZEJ TELEWIZJI NIEOMYLNEGO KOśCIOłA ,TOż TO ZASZCZY I NOBILITACJA ,WSTęP DO PRZYSZłEJ KARIERY W TYM CIEMNOGRODZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię sie, że łamanie prawa przez radnych w Bełzycach tak długo trwa. Kiedy weźmie sie za to prokurator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawnik napisał:
Dziwię sie, że łamanie prawa przez radnych w Bełzycach tak długo trwa. Kiedy weźmie sie za to prokurator?
A mnie dziwi, że Pani wojewoda nic nie robi w tym temacie. Przecież Rada "lekceważy" /łamie prawo/ jej zalecenie. A swoją drogą, zastanawia mnie, dlaczego radni, wśrod ktorych są przecież chyba też inteligentni ludzie, znając konsekwencje takiego łamania prawa, nadal to robią. Może ktoś ich wprowadza w błąd? Ale przecież mają radcę prawnego. Jakie w ogóle są procedury w przypadku takiego łamania prawa przez radę, a zwłaszcza przewodniczącego? Czy ja, jako obywatel gminy Bełżyce, wyborca, - mogę też prawnie jakoś zareagować? Przecież nie można tak bezczynnie się temu przyglądać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdfghjk napisał:
Odpowiedź jest prosta, Ten co chce kamerować należy do mydlorzów mydlanych. A więc mydli i wykorzytuje to pózniej do własnych celów.
Skoro on mydli, to skąd u ciebie wzięła się piana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja, jako obywatel gminy Bełżyce, wyborca, - mogę też prawnie jakoś zareagować? Przecież nie można tak bezczynnie się temu przyglądać. [/quote] Ty jako obywatel masz pełne prawo reagować składając doniesienie do prokuratury, ale dziwię się, że ten pan kamerzysta jeszcze tego nie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisz, wymaluj - taka sama sytuacja jak w Lubawie: http://lubawa.wm.pl/Dziennikarz-(nie)mile-widziany,44452
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...