Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyccy radni złamali konstytucję

Utworzony przez 123, 2 stycznia 2008 r. o 07:10 Powrót do artykułu
I stało się........teraz Przewodniczący Rady..........musi odejść!!!!!!!!!!!!!!! za "fałszerstwa i manipulowanie" Radą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówili, że Rzeczpospolita Babińska to historia. Główny rozgrywający na bełżyckiej szachownicy, radny Wójtowicz vel. Machora wystawił Jego K...ewską Mość na pośmiewisko. Podobno Król ostrzył sobie apetyt na marchewkowy tron. A tu, kijkiem po ogonku. Brawo. Rozdanie jak za dawnych lat. Teraz pewnie dowiemy się kogo radny Wójtowicz popiera jako najlepszego kandydata na burmistrza. Niech zgadnę. Abramowicza. O, tak - najuczciwszy z uczciwych. Ja tam bym postawił na Rodaka. Chłopak by rozśpiewał towarzystwo, a jak nie to przynajmniej w Gminie zapanuje harmonia, ...hmm chyba jednak akordeon. Babin deklaruje gremialne poparcie tej kandydatury bo jest to jedyny sposób na pozbycie się upierdliwego do bólu dyrektora. A, i jeszcze był ktoś od jakiejś tam palmy marokańskiej czy coś?. Póki co, zabawa trwa. Ale czy trwa mać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabraniają rejestrować sesji rady ze wstydu, bo jak posłuchać niektórych, to żywcem od pługa oderwani Ja nie wiem gdzie ci wyborcy mają oczy, chyba w ... No cóż, skoro Lepper był wicepremierem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciekawe, ile jescze takich nieprawidłowości "uchwalili" wg tego regulaminu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ciekawe, ile jescze takich nieprawidłowości "uchwalili" wg tego regulaminu?
Obserwując tych radnych i ich potencjał intelektuelny to może być jeszcze kilka ciekawych, chociażby radnego pana Pluty-piekarza. Jeszcze niedawno głośno mówił aby uchwalić, żeby zabronić sprzedaży pieczywa w Bełżycach osobom przywożących z innych piekarni. Chciał chyba zostać monopolistą. A POLITYKA I PRACA dla środowiska, to nie to samo co opowiadać kawały w sklepie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy napisał:
Obserwując tych radnych i ich potencjał intelektuelny to może być jeszcze kilka ciekawych, chociażby radnego pana Pluty-piekarza. Jeszcze niedawno głośno mówił aby uchwalić, żeby zabronić sprzedaży pieczywa w Bełżycach osobom przywożących z innych piekarni. Chciał chyba zostać monopolistą. A POLITYKA I PRACA dla środowiska, to nie to samo co opowiadać kawały w sklepie.
Przestań mydlić ludziom oczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka jest praktyka władz gminnych samorzadowych na terenie zachodnim województwa lubelskiego. To nic nowego to samo robią radni z Opola Lubelskiego tylko tam wśród radnych nie ma odważnego. Wszelkie przejawy niezależnosci tłumione sa w zarodku. W Opolu Lubelskim jest sitwa która notorycznie łamie prawo i jest chroniona. Łamanie praw konstytucyjnych na porządku dziennym a prace rady odbywają się w zasadzie poza nią na radzie jest tylko klepanie i podnoszenie łapek. Jeżeli ktoś ośmieli się mieć inne zdanie lub watpliwości jest ośmieszany i prześladowany. O to nietrudno gdy jest się w mniejszości można rzucić fałszywe oskarżenia kłamać mówić nieprawdę. Poza tym prawnicy służą do wpajania jedynej prawdy i racji. Burmistrze coś załatwią dla swoich dadzą profity i możliwości zatrudnienia pociotka i wszystko jest ok. Można kupić działkę za grosze można na tej działce bez problemu robić co się podoba. A jeżeli radny jest nieposłuszny będzie miał kłopoty i jego otoczenie z rodziną. Nic nie kupi by nie mieć kłód pod nogi. Kontrole nadzorcze są jakoś niemrawe i ślepe. Co ich łączy mam na ten temat wyrobione zdanie i pewne fakty ale o tym może później. Kanty robione przez Radę w Opolu są dużo większe i lepiej pilnowane oraz chronione. Ma to związek z rangą kantów. Bełżyce to i tak mały pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzejek napisał:
Przestań mydlić ludziom oczy!!!!
Nie mam potrzeby mydlenia jaka jest rzeczywistiść to można zaobserwować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywistość jest taka mydlorz pozostanie mydlorzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak masz kolego rację ale przed wyborami są kupowane głosy i fałszowane wyniki śmiecie przechodzą do rady a ludzie porządni są eliminowani przez bandy mafijne. Dla nich łamanie prawa to bułka z masłem, oni mają związki ze specsłużbami i są nietykalni przez nikogo na prawie każdego mają haka a jeśli brak to plotkami i pomówieniami niszczą lub zniechęcają porządnych kandydatów. Zasiany ferment odpowiednio podsycany i w odpowiednich środowiskach robi w naszym społeczeństwie swoje. Konstytucję oni mają mocno gdzieś ja to znam z autopsji i mam na to przykłady ale co z tego kiedy organy panstwa powołane do kontroli niedopełniają swoich obowiązków. Wyglada to na zmowę. Takie zmowy nie byłyby możliwe bez czerpania profitów. Bezkarność i brak lustracji zbiera swoje żniwo. A swoją drogą czytelnicy sprawdźcie sami jak działa Urząd Wojewódzki Urząd Marszałkowski spróbujcie interweniować szybko przyznacie mnie rację. Tylko jest pytanie za jakie pieniądze funkcjonują samorządy i co my z tego mamy. Odpowiedź jest jedna rozpędzić tę hołotę a żyło będzie się nam naprawdę wygodnie i w dostatku. Gdzie jest jakakolwiek odpowiedzialność przestępców i tych co posiadają wiedzę o przestępstwach. Obywatele są karani za drobne często nieświadome naruszenia jakiś tam rozporządzeń niekiedy nawet aresztem a tu za łamanie konstytucyjnych praw przez całe władze(burmistrzowie ,radni,przewodniczący i wice,prawnicy, urzędnicy) co będzie po kościach?. W tym przypadku nagłośniono medialnie a co w przypadkach o których wiedzą Wojewodowie jakie konsekwencje. Poczekam i Napiszę jeszcze coś pikantniejszego oraz reakcje władz wojewódzkich na temat władz gminnych i samorządowych opolskich tam jeszcze lepsze lody kręcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rzeczywistość jest taka mydlorz pozostanie mydlorzem.
Gościu pianę to ty bijesz ! oczym mowa ja słyszałem osobiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytacik napisał:
Tak masz kolego rację ale przed wyborami są kupowane głosy i fałszowane wyniki śmiecie przechodzą do rady a ludzie porządni są eliminowani przez bandy mafijne. Dla nich łamanie prawa to bułka z masłem, oni mają związki ze specsłużbami i są nietykalni przez nikogo na prawie każdego mają haka a jeśli brak to plotkami i pomówieniami niszczą lub zniechęcają porządnych kandydatów. Zasiany ferment odpowiednio podsycany i w odpowiednich środowiskach robi w naszym społeczeństwie swoje. Konstytucję oni mają mocno gdzieś ja to znam z autopsji i mam na to przykłady ale co z tego kiedy organy panstwa powołane do kontroli niedopełniają swoich obowiązków. Wyglada to na zmowę. Takie zmowy nie byłyby możliwe bez czerpania profitów. Bezkarność i brak lustracji zbiera swoje żniwo. A swoją drogą czytelnicy sprawdźcie sami jak działa Urząd Wojewódzki Urząd Marszałkowski spróbujcie interweniować szybko przyznacie mnie rację. Tylko jest pytanie za jakie pieniądze funkcjonują samorządy i co my z tego mamy. Odpowiedź jest jedna rozpędzić tę hołotę a żyło będzie się nam naprawdę wygodnie i w dostatku. Gdzie jest jakakolwiek odpowiedzialność przestępców i tych co posiadają wiedzę o przestępstwach. Obywatele są karani za drobne często nieświadome naruszenia jakiś tam rozporządzeń niekiedy nawet aresztem a tu za łamanie konstytucyjnych praw przez całe władze(burmistrzowie ,radni,przewodniczący i wice,prawnicy, urzędnicy) co będzie po kościach?. W tym przypadku nagłośniono medialnie a co w przypadkach o których wiedzą Wojewodowie jakie konsekwencje. Poczekam i Napiszę jeszcze coś pikantniejszego oraz reakcje władz wojewódzkich na temat władz gminnych i samorządowych opolskich tam jeszcze lepsze lody kręcą.
Masz rację, Opole to rzeczywiście dziura. Tylko z czego to wynika, ano z tego że Opole nie ma gospodarza, ostatnim był Burmistrz Fiołek który był rzeczywiście faktycznym gospodarzem i się interesował co się dzieje na mieście i w urzędzie bez bandy klakierów i donosicieli. A później było już tylko gorzej, jak mówi przysłowie "ryba psuje się od głowy", tak samo i włodarze Opola też się psuli coraz bardziej uprawiając prywatę w różnych formach pod płaszczykiem działalności samorządowej. Można podawać wiele przykładów takiej "dbałości" o interesy mieszkańców, -przynajmniej niektórych- np. wycięcie drzew w miejscu gdzie teraz jest BIEDRONKA, chodzą słuchy że jeden z decydentów po tej akcji wymienił stary samochód na nowy RENAULT, natomiast osoba która to faktycznie załatwiała miała kilka razy darmowe wczasy nad morzem w ośrodku jednej pani (mieszkańcy Opola wiedzą o kogo chodzi). Tak samo absurdem jest otrzymywanie dodatku mieszkaniowego przez osobę która ma dom wolnostojący na Krzywym Kole i duże mieszkanie w bloku i ma tylko męża. Jest taka pani w urzędzie która sama sobie przyznaje dodatki. I później nic dziwnego że ma trzy miesiące wolnego w roku i jeździ sobie raz na Filipiny, innym razem do USA. Tylko co na to władze samorządowe, nic, bo ta pani ma siłę przebicia większą od włodarza miasta któremu tylko wydaje się że ma wpływ na cokolwiek. I wszystko się jakoś kręci, kontroli nad tym nie ma bo i po co, a nawet jak jest to i tak jest tak prowadzona że nic nie wykrywa, i wszyscy zainteresowani są zadowoleni. I o to chodzi. Administracja sama się wyżywi i to dobrze, oczywiście za społeczne pieniądze z podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jedną rzeczą nie mogę się zgodzić. Władze miasta mają wpływ na zatrudnianie ludzi z układu, po roku pracy ci ludzie zostają kierownikami z bardzo wysokimi pensjami. Potem zatrudniają członków rodzin tychże kierowników, chociaż nie posiadają oni kwaliwikacji wymaganych na dane stanowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burmistrz Fijołek faktycznym gospodarzem? chyba na własnym prywatnym podwórku, wzór wszelkich cnót niemalże, każda władza deprawuje i wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MYDLORZE, MYDLORZE, MYDLORZE - DOŚĆ MYDLENIA LUDZIOM OCZU MYDLORZU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale gość przede mną się "spienił".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale gość przede mną się "spienił".
Ten gość na każdym forum tak się pieni , to stary zwykły PIENIACZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, wszak to profesjonalista w zakresie mydlenia. Swoimi mydlinami karmił społeczeństwo Bełżyc przez cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opole nie jeste zadupiem ! A wielu radnych to dobrzy, szlachetni, wykształceni, prawicowi ludzie . Niestety są w mniejszości ! Za trzy lata wybory,tendencja jest zwyżkowa wiec miejmy nadzieję że, następna rada upora sie z bezkarnościa i bezprawiem jakiego dopuszcza sie obecna SITWA z urzędu miejskiego ... narQa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokopcie jeszcze opolskim radnym bo to mięczaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...