Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Biedronka nadal zamknięta. Usuwali pająka chemią

Utworzony przez Butelka, 30 sierpnia 2013 r. o 19:49 Powrót do artykułu
Proponuje ogłosić stan klęski żywiołowej albo wręcz żałobę narodową. Biedronka zamknięta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pająk zjadł biedronkę ;p, to na pewno będzie ptasznik, podobno dziabnął którąś z ekspedientek sklepu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę się założyć,że to była False Widow,lub czarna wdowa.Już taką widziałem w biedronce,w kartonie z bananami.Mam foto jak została po niej mokra plama.Widziałem dwie jednakoloru brązowego(nie kosmata)wielkości ok. 3-4cm,druga czarna    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- Synku, synku choć szybko! Zobacz jak pająk je biedronkę! - Tato, a co to jest dronka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAJĄK JAK PAJĄK, w budynku gdzie jest biedronka myszy grasuja i przegryzają kable od CCTV pod sufitem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAJĄK JAK PAJĄK, w budynku gdzie jest biedronka myszy grasuja i przegryzają kable od CCTV pod sufitem.
Trzeba im kota pożyczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była biedronka bełżycka (coccinella belzycis)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny pająk, który skrywa się w kiściach bananów jaki rpzaychodzi mi na myśl to wałęsak brazylisjki a nie tarantula, która raczej siedzi w swoich jamkach a nie łazi po owocach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Biedronce w bełżycach jest taki brud pleśn trutki soł w owocach nie radze ic kupować ostatnio tydzień temu kupiłem mandarynka i się zatrułem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...