Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuje ogłosić stan klęski żywiołowej albo wręcz żałobę narodową. Biedronka zamknięta...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pająk zjadł biedronkę ;p, to na pewno będzie ptasznik, podobno dziabnął którąś z ekspedientek sklepu?
0
Mogę się założyć,że to była False Widow,lub czarna wdowa.Już taką widziałem w biedronce,w kartonie z bananami.Mam foto jak została po niej mokra plama.Widziałem dwie jednakoloru brązowego(nie kosmata)wielkości ok. 3-4cm,druga czarna    
0
- Synku, synku choć szybko! Zobacz jak pająk je biedronkę! - Tato, a co to jest dronka?
0
PAJĄK JAK PAJĄK, w budynku gdzie jest biedronka myszy grasuja i przegryzają kable od CCTV pod sufitem.
0
0
PAJĄK JAK PAJĄK, w budynku gdzie jest biedronka myszy grasuja i przegryzają kable od CCTV pod sufitem.
Trzeba im kota pożyczyć.
0
0
to była biedronka bełżycka (coccinella belzycis)
0
Jedyny pająk, który skrywa się w kiściach bananów jaki rpzaychodzi mi na myśl to wałęsak brazylisjki a nie tarantula, która raczej siedzi w swoich jamkach a nie łazi po owocach..
0
w Biedronce w bełżycach jest taki brud pleśn trutki soł w owocach nie radze ic kupować ostatnio tydzień temu kupiłem mandarynka i się zatrułem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: