Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Ktoś wyrzucił szczeniaki do śmietnika

Utworzony przez marta, 22 listopada 2013 r. o 20:17 Powrót do artykułu
Jeśli na blokach to znajdą tego łachmyciarza. Te Bełżyce i okolice to w ogóle patologia. Jak nie pseudo nożownicy to ciemnota szczeniaki wyrzuca. Czas się zatrzymał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że są na świecie tacy ludzie, którzy są pomocni i wrażliwi na krzywdę ludzi i zwierząt. Szacun dla ludzi, którzy zabrali szczenięta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadamo co to za rasa? Bylabym chetna zaopiekowaniem sie jednym z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadamo co to za rasa? Bylabym chetna zaopiekowaniem sie jednym z nich.
prosze o jakis kontakt do siebie w sprawie adopcji moze byc mailowy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże !!! W sobotę wyrzuci psa do śmietnika albo przejdzie obojętnie obok głodnego, a w niedziele rano do kościółka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ktoś tylko PROSTAK i KRETYN musiał to zrobić.    Jakim trzeba być bydakiem aby tak postąpić! Naprawdę brakuje słów, mam nadzieje, że życie odwzajemni mu i też kiedyś zostanie potraktowany jak ŚMIEĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalezc drania i przykladowo ukarac,podajac do publicznej wiadomosci nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże !!! W sobotę wyrzuci psa do śmietnika albo przejdzie obojętnie obok głodnego, a w niedziele rano do kościółka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Nie możesz sobie darować kopniaka pod adresem wierzących uczestniczących we mszy świętej, prawda? Bo już doskonale wiesz, że to właśnie taka osoba pozbyła się tych zwierząt. Już wydałaś wyrok. Jako katoliczce i właścicielce 2 psów i 3 kotów, która regularnie wspiera schronisko i bierze udział w akcji "Karmimy psiaki", a jednocześnie często więcej niż raz w tygodniu uczęszcza do kościoła, jest mi przykro. Wzywanie imienia Pana Boga nadaremno również razi moje uczucia. Trochę więcej miłości - bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety następuje zdziczenie obyczajów odkąd weszliśmy do UE. Obowiązują jakieś cudaczne przepisy o ochronie zwierząt. Na wsi zwykle ponad normatywne szczeniaki i kocięta topi się ale zaraz po urodzeniu - gdy są jeszcze ślepe by nie cierpiały. Podobno że teraz topić nie można. Co za idiota to wymyślił. Ludzie boją się topić i wyrzucają do kontenera na śmieci. A tego to Broń Boże ja nie pochwalam. Ale nie ma co już wnikać kto to zrobił ogólnie nic się nie stało i reklamy niema co robić. Są większe nieszczęścia w obecnych czasach, zima idzie a bezdomnych tylu , byłem w poniedziałek w Lublinie to przerażenie bierze ilu bezdomnych ja widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety następuje zdziczenie obyczajów odkąd weszliśmy do UE. Obowiązują jakieś cudaczne przepisy o ochronie zwierząt. Na wsi zwykle ponad normatywne szczeniaki i kocięta topi się ale zaraz po urodzeniu - gdy są jeszcze ślepe by nie cierpiały. Podobno że teraz topić nie można. Co za idiota to wymyślił. Ludzie boją się topić i wyrzucają do kontenera na śmieci. A tego to Broń Boże ja nie pochwalam. Ale nie ma co już wnikać kto to zrobił ogólnie nic się nie stało i reklamy niema co robić. Są większe nieszczęścia w obecnych czasach, zima idzie a bezdomnych tylu , byłem w poniedziałek w Lublinie to przerażenie bierze ilu bezdomnych ja widziałem.
Dla mnie wieksza tragedia jest cierpienie zwierzat. Ludzie sobie taki los sami zafundowali, a zwierzeta sa od nas zalezne. Co nazywasz reklama? Tu chodzi o znieczulice ktora panuje wsrod takich wlasnie ludzi. Wieksze nieszczescia moze i tak. Ale to jest OKRUCIEŃSTWO i nie mozna milczec!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozejrzyjcie się czy wokół Was nie ma suczki w podobnych kolorach i czy nie była grubsza wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozejrzyjcie się czy wokół Was nie ma suczki w podobnych kolorach i czy nie była grubsza wcześniej.
kacha ty dobrze kumasz bezdomna suczka oszczeniła się w kontenerze a ktoś potem znalazł szczenięta i o co ta cała afera zamykam temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety następuje zdziczenie obyczajów odkąd weszliśmy do UE. Obowiązują jakieś cudaczne przepisy o ochronie zwierząt. Na wsi zwykle ponad normatywne szczeniaki i kocięta topi się ale zaraz po urodzeniu - gdy są jeszcze ślepe by nie cierpiały. Podobno że teraz topić nie można. Co za idiota to wymyślił. Ludzie boją się topić i wyrzucają do kontenera na śmieci. A tego to Broń Boże ja nie pochwalam. Ale nie ma co już wnikać kto to zrobił ogólnie nic się nie stało i reklamy niema co robić. Są większe nieszczęścia w obecnych czasach, zima idzie a bezdomnych tylu , byłem w poniedziałek w Lublinie to przerażenie bierze ilu bezdomnych ja widziałem.
    W cywilizowanych krajach durniu, sterylizuje się suki i kotki aby nie rodziły kolejnych niechcianych miotów a jak własciciela nie stać na taki zabieg to odpowiednie fundacje za niego płacą z własnej kieszeni. Tak samo jest z bezdomnymi zwierzętami.   Zwierzę też jest istotą żyjącą a kazdy DOBRY człowiek pomaga zarówno innym ludziom jak i zwierzętom tylko tacy podli durnie jak ty uważają, że tylko człowiek się liczy a reszta jest obojętna i nie trzeba zwracać uwagi na cierpienie zwierząt. A ciekawe ilu ty ludziom pomogłeś? Podejrzewam, że nikomu bo takim jak ty współczucie jest obce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie jakaś FUJARA !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje, chciałem podziękować za okazane serce. Niejeden człowiek przeszedłby koło tego obojętnie. Serce się cieszy, gdy słyszy się o takich ludziach jak Wy. Mam nadzieję, że znajdą tą bestie i spotka go surowa kara. Pozdrowienia z Poniatowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRZEBA BYĆ KOMPLETNYM ŚMIECIEM BY COŚ TAKIEGO ZROBIĆ....!!! Moja suczka niedawno oszczeniła się 2 tygodnie przed planowanym terminem, potrzebna była interwencja weterynarza. Z czterech szczeniaczków tylko jeden był żywy.. inne nawet nie miały wykształconych płucek. Teraz siedzę 24h na dobę i doglądam maleństwa, karmię co 2 godziny sztucznym mlekiem.. Nie mogę zrozumieć takiego zachowańia :( 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o bełżycach zadnego pozytywnego artykułu się dawno nie doczekaliśmy i nie doczekamy...  ciemnota jak sie patrzy! Wielkie dzięki dla państwa którzy się zaopiekowali psiakami. Dobrze wiedzieć, że w tym patologicznym mieście są jeszcze ludzie o gołębim sercu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADOMO ŻE TO CHAŁTY BEŁŻYCKIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADOMO ŻE TO CHAŁTY BEŁŻYCKIE
Chalt to cię zrobił edku niedorobiony skąd jesteś może z niedrzwicy jagodziorzu a skąd wiecie że to akurat ktoś z belzyc??? Mało ludzi z okolic belzyc podrzucać nam śmieci na bloki do kontenerów to i te psiaki równie dobrze mógł podrzucic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak przejeżdzam przez Fujarkowice to zatykam nos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...