Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Łączą szpital z ZOZ-em. Będą zwolnienia

Utworzony przez po co leczyć?, 16 marca 2012 r. o 08:47 Powrót do artykułu
PARANOJA ! No to się nam polepszyło-żeby zrobić ksero trzeba odstać w trzech kolejkach !!!w rejestracji już zlikwidowali kasę czy coś tam i trzeba śmigać do rentgena zapłacić i wycieczka z powrotem do rejestracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA po naszemu napisał:
PARANOJA ! No to się nam polepszyło-żeby zrobić ksero trzeba odstać w trzech kolejkach !!!w rejestracji już zlikwidowali kasę czy coś tam i trzeba śmigać do rentgena zapłacić i wycieczka z powrotem do rejestracji.
Tu akurat dbają o Twoje zdrowie. RUCH TO ZDROWIE a spacer to jest nawet wskazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA po naszemu napisał:
PARANOJA ! No to się nam polepszyło-żeby zrobić ksero trzeba odstać w trzech kolejkach !!!w rejestracji już zlikwidowali kasę czy coś tam i trzeba śmigać do rentgena zapłacić i wycieczka z powrotem do rejestracji.
Z tym bieganiem od rejestracji do rejestracji to poroniony pomysł,sam w tamtym tygodniu to przerabiałem.Tym bardziej że w rtg nie było rejestratorki(dlaczego?) i musiałem sporo się oczekać bo byli pacjenci i trwały jakieś badania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
Z tym bieganiem od rejestracji do rejestracji to poroniony pomysł,sam w tamtym tygodniu to przerabiałem.Tym bardziej że w rtg nie było rejestratorki(dlaczego?) i musiałem sporo się oczekać bo byli pacjenci i trwały jakieś badania.
Tam chyba zwolnili rejestratorkę ba ja też się oczekałem jak głupi żeby zapłacić 70 groszy !!! To kpiny z ludzi żeby latać od okienka do okienka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Tam chyba zwolnili rejestratorkę ba ja też się oczekałem jak głupi żeby zapłacić 70 groszy !!! To kpiny z ludzi żeby latać od okienka do okienka.
Gościu tam chyba niema rejestratorki ! ja KIEDYŚ czekałem godzinę żeby zarejestrować się na USG bo leżał pacjent ze szpitala i trwało jakieś badanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Tam chyba zwolnili rejestratorkę ba ja też się oczekałem jak głupi żeby zapłacić 70 groszy !!! To kpiny z ludzi żeby latać od okienka do okienka.
Kuuuu....... -flaki się przewracają! Też to miałem - trzy baby nudzące się niemiłosierne nie mogą pobrać 69 groszy ,tylko gonią cię do drugiej rejestracji w której nikogo nie ma.Jak im powiedziałem żeby się któraś ruszyła bo tam kartka żeby czekać a ja nie mam czasu ,to tylko wzruszyły ramionami.Jedna mi łaskawie odpowiedziała że to do nich nie należy i jak ta pani co robi zdjecia skończy załatwiać pacjentów to pobierze ode mnie tą kupę szmalu.ZAORAĆ TEN SZPITAL RAZEM Z TYMI CO WYMYLślAJĄ takie GŁUPOTY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Bełżyce są już taką dziurą że na 5(slownie ;pięć)aptek żadna nie ma dyzuru całodobowego Wstyd !!!!! Czyżby utargi w dni powszednie były wystarczające????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Czy Bełżyce są już taką dziurą że na 5(slownie ;pięć)aptek żadna nie ma dyzuru całodobowego Wstyd !!!!! Czyżby utargi w dni powszednie były wystarczające????
Beata, nie chrzań ! W takiej dziurze nocą utargujesz... w porywach 150-200 PLN. Kto będzie dokładał do interesu, aby zadowolić kilku flegmatyków co to nigdy nie wybiegają myślami do przodu. Siedzę właśnie w kraśnickiej aptece i sprzedałam lekarstw na sumę 202,80
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z drugiej strony, mając do czynienia ostatnio z przychodnią szpitalną to sobie myśle, że dobrze byłoby niektórym pracownikom zagrać na nosie. A pacjenci zawsze czekali, czekają i czekać będą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...