Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bełżyce: Śmiertelne potrącenie. Zginął 58-latek

Utworzony przez anonim, 17 lutego 2015 r. o 20:20 Powrót do artykułu
Może w końcu zbudują tam chodniki? Ilu osób trzeba, żeby burmistrz poszedł po rozum do tej pustej głowy? Wielka strata dla osób bliskich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale tam jest chodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam dziś na miejscu wypadku, tam nie ma chodnika, Przemysłowa ciągnie się do samych wierzchowisk ... nie kończy się zaraz za Bełżycami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy wiadomo kto to zginął ? szkoda człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki chodnik? Nie bądźcie śmieszni... Dla kilku domów nikt chodnika nie zrobi, tak samo jak nie zrobili oświetlenia (chociaż mieszkańcy zabiegają o to kilka lat),tak nie zrobili linii telefonicznej(bo się nie opłaca)i wreszcie tak jak nie zrobili asfaltu do zabudowań, chociaż każde kolejne władze obiecywali coraz to większe gruszki na wierzbie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie Hania i Marecek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, winni wszyscy tylko PIJANY kierowca nic nie zawinił   pijany kierowca może zabić w biały dzień na równym asfalcie przy którym jest chodnik - takiemu debilowi nic nie przeszkodzi w zabijaniu o ile bedzie na to przyzwolenie, a wy jak widzę na to przyzwalacie    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te głupie komentarze?! Chodnika do samych Wierzchowisk nie będzie! Jest i tak do samego pogotowia. A jak się idzie w terenie niezabudowanym po zmierzchu to obowiązuje kamizelka odblaskowa. I tyle w tym temacie.kamizelek nie było a jeśli to było to małżeństwo o którym myślę to ciągle chodzili pijani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież policja podaje ze kierowca był trzeźwy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu policjant potrącił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nazywają się poszkodowani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamizelki odblaski co kolwiek odblaskowego i tego wypadku by nie było a obwinianie kierowcy a co gorsze oskarżanie go że był po alkoholu skoro napisane jest że po badaniu był trzezwy jest perfidne .Większosc z nas tam przejeżdzała i ich mijaliśmy ja osobisci jeszcze ich trzezwych nie widziałem.Tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie Hania i Marecek ?
Tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, winni wszyscy tylko PIJANY kierowca nic nie zawinił   pijany kierowca może zabić w biały dzień na równym asfalcie przy którym jest chodnik - takiemu debilowi nic nie przeszkodzi w zabijaniu o ile bedzie na to przyzwolenie, a wy jak widzę na to przyzwalacie
Kierowca był akurat trzeźwy kretynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamizelki odblaski co kolwiek odblaskowego i tego wypadku by nie było a obwinianie kierowcy a co gorsze oskarżanie go że był po alkoholu skoro napisane jest że po badaniu był trzezwy jest perfidne .Większosc z nas tam przejeżdzała i ich mijaliśmy ja osobisci jeszcze ich trzezwych nie widziałem.Tyle w tym temacie
Zgadzam się z tym w stu procentach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny chlopak. trauma na cale zycie... A ich to mi nie szkoda. Wszystkie dzieci zaniedbane, glodne zabrali. Bo dla matki i ojca wodka byla wazniejsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu zbudują tam chodniki? Ilu osób trzeba, żeby burmistrz poszedł po rozum do tej pustej głowy? Wielka strata dla osób bliskich.
jaki chodnik?pośród pól?teren niezabudowany,myśl co czytasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nazywają się poszkodowani?
Więckowscy,tam jest 4 czy 5 chałup,wszyscy noszą takie nazwisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odblask, niby tak mało ale ostatnio jadac przez nowy gaj z naleczowa w kierunku belzyc jakas czerwona kropka skusiła mnie by pojechac lewym pasem, a na prawym pasie co? goscio sobie wiąże buta. a niby mała czerwona kropeczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...