Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

betonowe wybory

Utworzony przez 10tolek, 28 października 2014 o 18:14
No i w końcu nadeszła ta chwila by w końcu wybrać. Sam nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale wiem, że muszę powiedzieć Wam co mnie przekonało by tak zdecydować! Moja upragniona budowa w końcu ruszyła. Dość późno, dlatego musiałem zrobić fundament szybko, ale dobrze. Mówią, że pośpiech złym doradcą, ale tutaj było wszystko zaplanowane. To nie była jazda bez trzymanki, czy improwizacja jak na mównicy sejmowej. Podjąłem temat z doświadczonymi ludźmi, którzy w swojej branży znają się na tyle, by mnie przekonać co do słuszności wyboru. Podłoże mam nieciekawe, ale wystarczyła odpowiednia mieszanka by właśnie ją zastosować http://www.betonnadom.pl/zastosowania/fundamenty i co? I oto fundament pod dom stoi i czeka by ściany rosły coraz wyżej i wyżej! Polecam takie rozwiązanie dla tych, którzy uważają, że solidny fundament pod dom i nie tylko to podstawa! :)  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
haha a już myślałem, że coś o wyborach ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: