Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widzę że dziennik znów promuje zadymy, cóż chyba pracują tam sami chuligani.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tam gdzie większe miasta i większe skupiska ludności przestępczość jest większa i policjanci mają więcej pracy. Zresztą statystyka w policji ( bez komentarza).
0
w centrum na krakowskim patroli pełno ale już saski okolice zamojskiej czy nawet wieniawa i miasteczko Akad to porażka ja osobiście mieszkam od 4 lat i 3 razy dostałem od drechów ale statystyki ..... to dla nich duma bo maleją Ludzie boja sie wychodzić jak sie ściemnia
0
Nie porównujcie Ryk z Puławami nie mówiąc już z Lublinem.
0
elo napisał:
w centrum na krakowskim patroli pełno ale już saski okolice zamojskiej czy nawet wieniawa i miasteczko Akad to porażka ja osobiście mieszkam od 4 lat i 3 razy dostałem od drechów ale statystyki ..... to dla nich duma bo maleją Ludzie boja sie wychodzić jak sie ściemnia
A ja 40 lat i jeszcze mi włos z głowy nie spadł. Chłopie ty jesteś chyba z tych "studentów" co to przyjechali do miasta po naukę i faktycznie 4 lekcje powinny cię czegoś nauczyć.
0
Miasteczko akademickie bez policji! Dajcie nam się spokojnie napić.
0
Ja nigdy nie padłem ofiarą przestępstwa w Lublinie. W Irlandii -- 3 razy. A we Włoszech włamli się do samochodu
0
w czasie meczu to ci dokonują przestępstw którzy na mecze nie chodzą - proste nie?
0
Co za idiotyczny tytuł? Sprawdź, gdzie jest najgorzej! A może obiektywny dziennikarz nie powinien sugerować, gdzie jest najgorzej, a gdzie najlepiej tylko podać fakty, a ocenę pozostawic dla czytelnika? Ale przecież pan Miłosz wie najlepiej! Trochę pokory Panie Miłoszu.
0
najwidoczniej pseudodziennikarzy bardzo boli ze ostatnio w czasie meczy Motoru jest spokój,kulturalny doping.nie ma o czym pisac w kontekście sensacji to przynajmniej w innym temacie mozna wstawić zdjęcie z odpowiednim opisem i zasugerować gdzie jest najniebezpieczniej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: