Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpieczeństwo w miastach woj. lubelskiego. Tak oceniają je sami mieszkańcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 15:03 Powrót do artykułu
A Chełm ? Pewnie nie zdążyli podliczyć, bo ukradli wyniki badań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to tylko badanie poczucia bezpieczeństwa, a nie samego bezpieczeństwa. Chętniej zobaczyłbym jakieś obiektywne zestawienie np. liczby poszczególnych przestępstw na głowę mieszkańca w 2016 roku i pod tym względem porównał miasta. Wtedy możemy się łatwiej zorientować, czy prędzej okradną nas w Chełmie czy w Zamościu. Cóż mnie natomiast obchodzi, czy mój sąsiad czuje się bezpiecznie w swoim mieście czy nie. Wyniki takich badań równie dobrze mogą wskazywać, że w jednym mieście ludzie są bardziej neurotyczni niż w drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie największy strach czuję przed policją. Serio. Dwa razy dostałem łomot, przyznaję - raz będąc mocno nietrzeźwym, raz tylko trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miejsce brzydkie i niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Miasto brzydkie i zaniedbane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Bychawa i Opole sa miastami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, Chełm trzyma gangsta poziom, jestem dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Rejowiec Fabryczny to pies? Cóż za rzetelność dziennikarzy DW ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała Podlaska może i bezpieczna , to wynika ze statystyki,ale na pewno jest najbrudniejsza i zaniedbana.Brak chodników i wyboiste ulice. Miasto budowane bez należytego porządku,a zieleń w opłakanym stanie,każda wichura może wyrządzić wielu szkód ,bo drzewa nie są cięte.Itd,itd Prezydent dba o swoją reklamę ,nie zapominając o żonie.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Tyszowce nie są miastem w woj.Lubelskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ŚMICI BYCHAWSKICH też trzeba uważać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...