Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezrobocie w Lubelskiem: W których powiatach jest najgorzej z pracą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 o 17:33 Powrót do artykułu
A ten artykuł dziś jest spowodowany wizyta Dudy na Lubelszczyźnie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ot kuźwa jaką mamy sielanke, nie narzekać 1200 zł netto i gęba w kubeł, najwyżej jak źle to napieprzcie dzieci i wtedy dostaniecie więcej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trzeba się było uczyć a nie teraz narzekać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
U co ma wspólnego nauka do pracy, raczej znajomości są głównym sposobem na pracę zwłaszcza w sektorach lepiej płatnych, bo to i stanowisko specjalnie utworzone się znajdzie, więc skończmy z farmazonami typu było się uczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Smiech na sali... teraz statystyki to raczej z palca wyssane. Kto miał wplywowa rodzinę temu się powodzi. Reszcie ciężko się dodrobić... A co już mówić o własnym mieszkaniu w sytuacji młodych, na który i tak muszą wziąć kredyt bo zarobki tu nie pozwalają na odłożenie w ciągu kilku lat na własny kąt.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Deniszczuk w powiecie chełmskim rozwala urząd pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Będzie praca!! Dobra praca !! niejaki ryży, ten od "zielonej wyspy", nie zostawi was samym sobie!!on doskonale pamięta,że 2 razy głosowaliście na niego i przez ostatnie 7 lat gorliwie mu d.pę lizaliście!!teraz, razem z inwestorem z Kataru sprowadzają do polski milion słoni, same samce!! Będziecie im jaja bujać!! Wyposażenie:  stołek+tasiemka+kask ochronny, należy zabrać z domu!!w niedzielę nadgodziny!!Uwaga!! Należy uważać, aby rozbujanym jajem nie dostać w łeb! aplikacje wypełniać i wysyłać na stronie: www,jajaslonia.pl ci ,którzy wytrwale lizali ryżemu d.pę, przez 7 lat, mają pierszeństwo.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Kto jeszcze może niech wyjeżdża do dużego miasta. Tam zawsze jest praca, lepsza gorsza ale jest, a najlepiej za granice jeżeli zna ktoś trochę język obcy jakikolwiek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
głosujcie PiSda wam robotę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
głosujcie PiSda wam robotę
PiS płacie ale za pieprzenie i rozmnażanie się a nie za uczciwą pracę,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę  Biłgoraj, Tomaszów jakoś się rozwijają, a Zamość dziadostwo jak było
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przy granicy nie pracują co nie chcą, Wola przemycac na tym widzą kasę a w urzędzie są dla ubezpieczenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Lublinie tez nie jest kolorowo. Jezeli jest praca, to za marne grosze. Polecam wyjazd do wiekszego miasta - ja rok temu, zaraz po skonczeniu studiow w Lublinie, wyjechalem do Krakowa - tutaj pracodawcy bija sie o pracownikow i nie ma problemu ze znalezieniem pracy, trzeba tylko znac jakis jezyk, angielski wystarczy. Pozdrawiam, P.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dp Przema z Londynu. W Zamościu gorzej z robotą niż w Biłgoraju i Tomaszowie, bo ci z Biłgoraja i Tomaszowa pracują w Zamościu i zabierają robotę rodowitym zamościanom.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A jakie bogactwo pracy w Janowie Lubelskim ! Tylko znajomi znajomych i rodzina reszta jeśli w ogóle pracuje to jak biali niewolnicy u panów lokalnych biznesmenów tudzież w firmach zagranicznych. Żal .pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystkim piewecom "bogactwa pracowego" polecam lekturę ofert pracy na portalu mup Lublin. Zarejestrowalem się tam - jako osoba poszukujaca pracy - żeby mieć szansę na skorzystanie z ich oferty. I doopa! Poczytajcie i nie piszcie bzdur o spadającym bezrobociu. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Praca po 55-tym roku życia ? Marzenie sciętej głowy. Nie chcesz być bezrotnym to zakładaj DG i płać daniny do ZUS-u. A z czego masz żyć ? Z tego co ukradniesz....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam troje dzieci ,wszystkie pracują za granicą, Tyle pracy w kraju raju :/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiadomo słoiki z Lublina tylko pakują kasę w Lublin i okolice a powiaty wschodnie mają w ........ . Odłączyć się od tego dziadowskiego Lublina i stworzyć swoje województwo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szanowni państwo! firma consultor sp. z o.o.  w dniach 30.01.2017- 17.02.2017r . planuje rekrutacje do projektu „zatrudnij się sam!”. projekt prowadzony jest w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa lubelskiego na lata 2014-2020, podziałania 9.3  rozwój przedsiębiorczości   . w ramach naboru wniosków przyznawane będą dotacje na uruchomienie  i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. z bezzwrotnej dotacje na uruchomienie działalności gospodarczej mogą skorzystać osoby bezrobotne i bierne zawodowo w wieku 30 lat i więcej z województwa lubelskiego projekt skierowany jest do 52 osób (27 kobiet, 25 mężczyzn)  w wieku 30 lat i więcej zamieszkujących w województwie lubelskim  pozostających bez pracy zamierzających  rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, z wyłączeniem zarejestrowanych w centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej, krajowym rejestrze sądowym, lub prowadzących działalność na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu, w tym w szczególności: [justify] − osoby bezrobotne, poszukujące pracy (pozostające bez zatrudnienia) i bierne zawodowo, znajdujące się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, tj.: [/justify] [justify] • kobiety, [/justify] [justify] • osoby powyżej  50 r. życia, [/justify] [justify] •  osoby z niepełnosprawnościami, [/justify] [justify]              •  osoby długotrwale bezrobotne, [/justify] [justify]              •  osoby niskowykwalifikowane, [/justify] [justify]         − osoby odchodzące z rolnictwa zarejestrowane jako bezrobotne oraz członkowie ich rodzin zarejestrowani jako bezrobotni, pod warunkiem, że należą do osób znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy, a ich gospodarstwa rolne nie przekraczają 2 ha przeliczeniowych ( pierwszeństwo w rekrutacji) [/justify]   kandydaci zainteresowani udziałem powinni złożyć w biurze projektu „zatrudnij się sam!” komplet wymaganych dokumentów   w terminie 30.01.2017r.-17.02.2017r.   formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami może być wysłany pocztą  lub kurierem na adres biura projektu: consultor sp.z o.o., ul. droga męczenników majdanka 74, 20-325 lublin , tel. 81 745 41 91, 509 897 677 ***zatrudnijsiesam.consultor.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: