Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to tak jak u nas, ja od 20 lat boję się cokolwiek w pracy powiedzieć bo zaraz wylecę na bruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję zająć się naszymi problemami , zamiast Białorusią. służę listą ( w razie potrzeby )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim co optują za "zajęciem się naszymi sprawami" chciałbym przytoczyć przykłady kiedy sąsiedzi nie reaguje gdy za ścianą bite lub gwałcone są dzieci, morduje się kogoś na ulicy, a my udajemy, że tego nie widzimy. Owszem można "zająć się swoimi problemami" i udawać, że płacz dziecka za ścianą to efekt nie maltetowania a charakteru. A można przecież pójść, spytać się, zadzwonić, dać w gębę bydlakowi co bije lub gwałci dzieci lub znęca się nad całą rodzinę. Białoruś to nie jest jakiś daleko leżacy kraj, ale kraj, z którym graniczmy bezpośrednio, nie tylko jako Polska, ale jako województwo. Dobrze by było, aby ten kraj był normalny i cywilizowany, tak jak Czechy, Słowacja, Niemcy czy Litwa, które też graniczą z nami i ludzie normalnie jeżdżą, odwiedzają się handlują. W przypadku Białorusi tego nie ma i nie będzie, póki normalny człowiek tam nie będzie rządził, ciekawe czy ktoś wie, dlaczego przez kilkanaście lat wymiana ludzka czy handlowa między dwoma sąsiednimi krajami praktycznie zamierała?? Na pewno nie jest to polska wina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to tak jak u nas, ja od 20 lat boję się cokolwiek w pracy powiedzieć bo zaraz wylecę na bruk
Jam mam tak samo, zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. W mojej gminie nie możesz sie poskarżyć właśnie do gminy na gminę, bo masz juz kłopoty. A jak jest ktos związany z gminą, tzn pracuje w jakiejs instytucji podległej gminie, to albo traci pracę, albo jest gnębiony psychicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądre spleczeństwo bialoruskie nie dało się omamić róznym michnikom lisom olejniczkom i innym gadzinom dziennkarskim będocych na uslugach różnych rychów krzychów janów. BIALORUSINI są o wiele mądrzejsi od polaków którym te łobuzy wyprały mózgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aja krótko już pomagaliśmy Ukrainie i co z tego wyszło i jak odwdzięczają się teraz nam to już niebęde pisał i po krótkim czasie wrócili do takiego szamba jak mieli.Nie wiem czy Białoruś jest przygotowana na taką wolność,60lat trzymania za mordę apotem nic zakączy się takim burdelem jak unas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego to oszołom nie wymyśli, jakich to bzdetów nie spłodzi aby tylko przypodobać się winnym kraju. Oleg, spier***aj stąd bo oszołomów ci u nas dostatek !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A białoruskie KGB pracuje na forum, że aż furczy. Niech żyje wolna Białoruś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WOLNOŚĆ DLA BIAŁORUSI _ LISTA ARESZTOWANYCH !!! http://swkatowice.mojeforum.net/temat-vt10571.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...