Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale czujna ta prokuratura .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydzi mają dobrze. Manipulują społeczeństwami w krajach, których rozpowiadają bzdury o holoszwindlu, stawiając się tylko w roli ofiary-Żyda,a niegodziwości których dokonywali pod płaszczykiem obywatelstwa innego państwa zrzucają na jego naród. Mamią świat powielając legendę o sprawcach - kapo Polakach(żydzi dysponujący polskimi paszportami) i ich ofiarach Żydach( ci też mieli polskie paszporty). O finansowaniu Hitlera przez Rodschyldów cisza. O pochodzeniu etnicznym Marxa rzadko się wspomina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nieźle - tak sobie zydzi ułożyli, że nie wolno o nich złego słowa powiedzieć :( ZGROZA!!!!!!!!!! a niestety to prawda co Bibliotekarka napisała - to żydzi mordowali polaków pracując w NKWD!!! to żydzi odbierali majątki po polakach wywiezionych na Sybir!!!!!!!!!!!! to żydzi współpracowali z najeźdźcą (rozbiory Polski)!!!!!!!!!!!!!!! i co? o tym nie można pisać i mówić?? Do tego doprowadzili - NASZE KAMIENICE WASZE ULICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLSKO OBUDŹ SIĘ I ZDEJMIJ JARZMO
  Bardzo dobry wpis. Polsko, obudź się!   Trzeba nam gospodarza podobnego do obecnego premiera Węgier - Viktora Orbana. I to jak najszybciej, żeby lewactwo nie prowadziło Polski jeszcze dalej na manowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedugo są wybory ,to i pyta skowroknowi zmięknie i innym prokuratorom tzw. niezależnym,bedzie można pisać o wszystkim z wyjątkiem kwaczej krytyki,bo skowronek z obrzydzeniem ,ale bedzie musiał oskarżać ,co nam jeszcze wymyślą te lewackie mendy ,że w swoim kraju człowiek jest ,traktowany jak obcy ,a czy trzeba być skowronkiem żeby nie rozumieć ,jak by nas traktowała ta wschodnia dzicz ,gdyby nie daj Boże trzeba było ją prosić o pomoc? najgorszemu wrogowi bym nie życzył ,a nie tylko skowronkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o znieważenie grupy ludności pod kątem jej przynależności narodowej? Której grupy?
tej grupy ,której jszcze tu nie ma ,ale bedzie na pewno ,bo już nasze prącia pozwoliły 2 meczety jakiemuś przyjacielowi kóz zbudować w wa-wie i są obecnie prawie puste nie licząc 2 świńskich łbów co je nasza bogobojna patriotka tam wrzuciła ,dzielna niewiasta, za nic ma tę parszywą porawność polityczną robiącą z normalnych ludzi durniów cha cha cha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale czujna ta prokuratura .
mój sąsiad  alkoholik jest podobnie czujny jak popuści w gacie,normalnie nadaktywny,kto by pomyślał ,że to normalni ludzie po studiach  i są na jakimś poziomie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdole, a gdzie wolność słowa! organy ścigania oczywiście wolą ścigać bezbronnych ludzi bo są łatwiejszym celem od prawdziwych przestępców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie działanie prokuratury to hańba! już nie ma kogo ścigać? nie ma już prawdziwych przestępców? to dopiero się wykaże - nie lada wyczyn przydybać biedną bibliotekarkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie działanie prokuratury to hańba! już nie ma kogo ścigać? nie ma już prawdziwych przestępców? to dopiero się wykaże - nie lada wyczyn przydybać biedną bibliotekarkę
taka to nasza prokuratura psiajegomać,i tak jest postęp ,odważyli sie zaatakować już bibliotekarkę,bo oststatnio aresztowali samych umysłowo chorych za batoniki i stare rowery,toż to czysty HEROIZM hihi ja pier..le
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co napisała złego? Jak znieważono śp Lecha Kaczyńskiego to przestępstwa niema ale jak się coś pisze złego o tej hołocie to już tragedia. Już sprowadziliśmy kiedyś krzyżaków i żydów jak się skończyło? Ktoś pamięta?
 
Co napisała złego? Jak znieważono śp Lecha Kaczyńskiego to przestępstwa niema ale jak się coś pisze złego o tej hołocie to już tragedia. Już sprowadziliśmy kiedyś krzyżaków i żydów jak się skończyło? Ktoś pamięta?
  Ja pamiętam. Krzyżacy dostali łupnia w 1410 i tylko przez pierdołowatość nasdzego króla przetrwali na naszych ziemiach następne 500 lat. A żydków holocaust niczego nie nauczył, jestem pewien że będzie powtórka, pytanie tylko czy za naszego zycia czy nie. Ale to jest pewne jak to, że złoto ze "złotego pociągu', którego nikt nie widział, już według ich wypowiedzi jest żydowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli POLACY nie wyjdą na ulicę i nie zaczną domagać się poszanowania ich praw przez organa państwowe to zginą w więzieniach skazywani za pierdnięcia na ulicy, podczas gdy prawdziwi przestępcy, złodzieje, gwałciciele, aferzyści będą paradować z "onucami" na łbach. Napisałbym dokładniej ale cenzura w tzw Wolnej Polsce nie pozwala. Coorwa, doczekaliśmy czasów gdy w swoim kraju nie można powiedzieć co się myśli..... Idę podlizać się immamowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=852861934791525&set=a.107950545949338.12617.100002031796102&type=1&theater dowód że mówiła prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pisanie tego rodzaju rzeczy na profilu publicznej instytucji ta kobieta powinna natychmiast wylecieć z pracy. Trzeba pisać do gminy Jastków, żeby została przykładnie ukarana, nie mozna tego tak zostawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może Jej brakuje chłopa i takie brednie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czytajcie jak najwięcej o islamie, czytajcie fragmenty koranu i wypowiedzi islamskich imamów, a nie będziecie chcieli muzułmańskich uchodźców w Polsce. Obejrzyjcie zdjęcia pod hasłem: "holokaust chrześcijan" (tylko dla ludzi o mocnych nerwach), posłuchajcie wypowiedzi polskich wyznawców islamu i ich ostrzeżenia przed hidżrą. Tej imigracji nie boją się tylko ci, którzy nic na jej temat nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdzie tu rasizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tak na marginesie to bardzo ciekawe kto złożył zawiadomienie???????????????????????????????????
Monika Sznajderman w zemście za wpis o żydkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzywdzic innych jest latwo . A moze ta Pani Wojcik Albo Pan zastepca ma kogos z rodziny na miejsce Pani biblotekarki . Bo za takie wydarzenie mozna inaczej ukarac . A nie odrazu dyscyplinarke wreczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co? Gwałcą bo tego nie lubia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd dla polskiej instytucji publicznej , ze taka osoba pracuje w bibliotece która ma za zadanie rozjaśniać ciemnote narodu ! ciekawe co ksiadz w jej parafii na to? ciekawe co by ta pani zrobiła jakby dać jej karabin? wstyd mi za takich polaczków.
No prosze internacjonał a martwi sie za polaczków. Martwienie się o Polaków pozostaw Polakom.Zamartwianie się  bolszewików, nazistów, czy innej czerwonej hołoty jest mało potrzene Polakóm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...