Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedronka w Bełżycach: Najpierw pająk, teraz trutka

Utworzony przez Zenek, 7 listopada 2013 r. o 17:24 Powrót do artykułu
Skoro redakcja dostała "w czwartek odpowiedzi", to możę się z czytelnikami podzieli? a jeżeli "NIE dostała odpowiedzi" to może zatrudni korektora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ten Portugalski burdel! z tanim jedzeniem wątpliwej jakośći !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może to konkurencja bo coś za często o sklepie w Cebularzowie słychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trutkę każdy może zostawić, nie musi to być pracownik sklepu, przecież to sklep ogólnodostępny, to nie prywatna chalupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
intermarchet robi swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trutka, trutka...Na początku mieliśmy kota, ale wyżerał kiełbasę z półek a póżniej były skargi klientów, że nadjedzona. Chodziły nawet plotki, że to ochroniarz a nie kot, ale to tylko plotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Zvf3uRSIXng  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś cebularz pizdogłowy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robię zakupy w tym markecie i nie widziałem żadnej trutki a tym bardziej napisu ostrzegawczego...przecież to logiczne że taka trutka nie ma miejsca w markecie a art. spożywczymi..To podejrzane że ktoś wykonał zdjęcie a nikt tej trutki wcześniej nie widział a tym bardziej napisu.....Współczuje pracownikom tego sklep ...stały klient
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro miliony much jedzą g... to musi być pyszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro miliony much jedzą g... to musi być pyszne...
i niektóre psy pożerają własne odchody to może...i tak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ten Portugalski burdel! z tanim jedzeniem wątpliwej jakośći !
Żarcia od nich nie kupuję ale wyrób whiskypodobny mają całkiem niezły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pismaki jak zwykle robią z gówna aferę. Każdy ma problem z gryzoniami o tej porze roku i nikt do gazety z tym nie leci. Dlaczego w markecie miałoby być inaczej. Budynek jak każdy inny. Poza tym każdy rozsądnie myślący człowiek nie ustawia czegoś takiego na widoku... czy to nie podejrzane? Wystarczy porównać liczbę klientów Biedronki i np. Carrefoura czy małych sklepików?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pismaki jak zwykle robią z gówna aferę. Każdy ma problem z gryzoniami o tej porze roku i nikt do gazety z tym nie leci. Dlaczego w markecie miałoby być inaczej. Budynek jak każdy inny. Poza tym każdy rozsądnie myślący człowiek nie ustawia czegoś takiego na widoku... czy to nie podejrzane? Wystarczy porównać liczbę klientów Biedronki i np. Carrefoura czy małych sklepików?
  hehe bez kitu - możliwe, że ktoś podłożył. W sumie pracownicy Biedro nie kładliby tego na widoku, w biały dzień. Chyba, że to jakiś pracownik, co mu warunki nie pasują, cyknął fotę po pracy i dał do gazety :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dziś wiadomo że w Bełżycach to szczury mieszkają, szkoda że biorą się za nich dopiero dziś ahahah Swoją drogą, o ile wiem to, w tym sklepie jest zakaz robienia zdjęć! Przypadek? NIE SĄDZĘ! buahah.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mie to jest jakaś podejrzana sprawa z tą trutką, okolo godziny 15,20 już było głośno że BIEDRONA zamknieta a o 16,00 już na necie o tym... ktoś nakrecił tą całą AFERE!!! tylko pytanie PO CO?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dziś wiadomo że w Bełżycach to szczury mieszkają, szkoda że biorą się za nich dopiero dziś ahahah Swoją drogą, o ile wiem to, w tym sklepie jest zakaz robienia zdjęć! Przypadek? NIE SĄDZĘ! buahah.
 
nie od dziś wiadomo że w Bełżycach to szczury mieszkają, szkoda że biorą się za nich dopiero dziś ahahah Swoją drogą, o ile wiem to, w tym sklepie jest zakaz robienia zdjęć! Przypadek? NIE SĄDZĘ! buahah.
  co ty gadasz? Ja często robię zdjęcia kiedy nie potrafię wyjaśnić jaką herbatę kupić to cyk - mms i już wiadomo. Jeszcze nigdy nikt mi nie zwrócił uwagi. Tak samo robiłam w Tesco i w Lecrecu, nie wiem skąd takie głupoty bierzesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pytanie po co"?konkurencja juz prawie ukonczyła budowe- niedługo na bychawskiej się otwiera nowy market i im nie w smak stojąca nieopodal Biedro do której wszyscy się już przyzwyczaili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cebularzowie to ty cieciu mieszkasz sam pewnie że wsi do miassta przyjechales i za wielkiego mieszczucha się uwazasz...
może to konkurencja bo coś za często o sklepie w Cebularzowie słychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włodawie takie frykasy biedronka sprzedaje https://www.facebook.com/photo.php?fbid=729790183701061&set=a.207901002556651.65293.100000102598196&type=1&theater  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...