Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzisiaj nad Lublinem zmasowana akcja rozpylania chemikaliów z samolotów.Spójrz w niebo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykół nic nowego nie wnosi, ale ja wniosę ... zakaz wpuszczania dzieci do marketów typ utesco, biedronka, etc... kurvva ludzie ogarnijcie się, na uj tej bachory mają latać jak ćma wokół ulicznel latarni od wózka do wózka, idziesz a ci taki brzdąc odbija się od kółek a zfrystrowana 30 letnia świeżo upieczona mamusia ma prety jakieś, że jej dziecko obijasz, a ono lata i drze ryja uj wie na co uj wie po co... tyle w tym temacie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem wogóle co ty napisałeś człowieku -pisz wyrazniej albo nie łaz po marketach co dzieckiem nie byłeś czy jak-nie biegałeś może wcale tylko od urodzenia dziennik czytasz opanuj się nie sobie begaja ile chcą-demokracja jest a nie komuna!!!!!!!!! najgorsze takie co mu dzieci przeszkadzają że wogóle się ruszaja-a pózniej taki protesty pisze ze boisko nie potrzebne itd eeehhh a co do tego rozpylania to kurde masz racje chłopie bo byłam i widziałam w mieście że lata helikopter,cos czułam jakąś chemie i nawet się zastanawiałam co ktoś gaz jakis rozpylił czy coś,w gebie nie dobrze sie zrobiło a co oni rozpylaja?????????? no walnięci sa czy jak?? kto to i co?? wiesz może coś więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morinth napisał:
Artykół nic nowego nie wnosi, ale ja wniosę ... zakaz wpuszczania dzieci do marketów typ utesco, biedronka, etc... kurvva ludzie ogarnijcie się, na uj tej bachory mają latać jak ćma wokół ulicznel latarni od wózka do wózka, idziesz a ci taki brzdąc odbija się od kółek a zfrystrowana 30 letnia świeżo upieczona mamusia ma prety jakieś, że jej dziecko obijasz, a ono lata i drze ryja uj wie na co uj wie po co... tyle w tym temacie ...
ty człeniu dzieci to ty nie masz raczej,nie wyzywaj od bachorów-pedale co ci przeszkadza he? won do domu w oknie siedziec i podgladac sąsiadów takie to nie wie,nie zna o co chodzi w rodzinie -lata tylko po promocjach i wzystko mu przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ah ubodło was, ale racja po mojej stronie, że jak się idzie na zakupy, to dzieci cudze - do tego około 3,4 + zestaw mam z koszykiem przeszkadza ... kultury to u was nie ma, ale to etykietka lublina, takie trywialne słownictwo, że aż się czytac nie da, no ale cóż ... nic na to się nie poradzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...