Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biorą się za drogi w gminie Głusk

Utworzony przez NOWY MIESZKANIEC, 20 sierpnia 2012 r. o 22:33 Powrót do artykułu
BUAHAHAHA, że tak brzydko się wyrażę. Gmina bierze sie za drogi, śmiechu warte. jednego nie skończyli za kolejne sie biorą. Ubiegłego roku w gminie na terenie wsi m.in Cmiłów, Żabia Wola została zrobiona sieć kanalizacyjna, obiecywane drogi które miały być naprawione(zniszczone podczas rozkopywania) są w fatalnym stanie. Drogi asfaltowe połatane kamieniami, nowe osiedla z dojazdem gorszym niż wieki temu. Prosze sie przejechać ulicą Kwiatów Polnych w cmiłowie potem Rumiankową zobaczą państwo jak ludzie jeżdża. teraz jest jeszcze w porządku niech tylko spadnie wiecej deszczu, sniegu a droga bedzie całkowicie nieprzejezdna o ile to jeszcze drogą nazwać można. Dziura na dziurze! Wieki temu ludzie mieli lepsze drogi a tu jakiejś średniowiecze. Niby rozwojowa dzielnica, domów z roku na rok przybywa co za tym idzie mieszkanców, a stan dróg osiedlowych w Cmiłowie jest fatalny podkreślam fatalny. Zamiast byc lepiej jest coraz gorzej. Na całe osiedle jedna ulica Rumiankowa wysypana kamykami?!, ludzie sami z własnych pieniedzy łatają, wysypują, na nic prośby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BUAHAHAHA, że tak brzydko się wyrażę. Gmina bierze sie za drogi, śmiechu warte. jednego nie skończyli za kolejne sie biorą. Ubiegłego roku w gminie na terenie wsi m.in Cmiłów, Żabia Wola została zrobiona sieć kanalizacyjna, obiecywane drogi które miały być naprawione(zniszczone podczas rozkopywania) są w fatalnym stanie. Drogi asfaltowe połatane kamieniami, nowe osiedla z dojazdem gorszym niż wieki temu. Prosze sie przejechać ulicą Kwiatów Polnych w cmiłowie potem Rumiankową zobaczą państwo jak ludzie jeżdża. teraz jest jeszcze w porządku niech tylko spadnie wiecej deszczu, sniegu a droga bedzie całkowicie nieprzejezdna o ile to jeszcze drogą nazwać można. Dziura na dziurze! Wieki temu ludzie mieli lepsze drogi a tu jakiejś średniowiecze. Niby rozwojowa dzielnica, domów z roku na rok przybywa co za tym idzie mieszkanców, a stan dróg osiedlowych w Cmiłowie jest fatalny podkreślam fatalny. Zamiast byc lepiej jest coraz gorzej. Na całe osiedle jedna ulica Rumiankowa wysypana kamykami?!, ludzie sami z własnych pieniedzy łatają, wysypują, na nic prośby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne pisać o zrobieniu pół kilometra drogi. W Garbowie co roku jest kilka kilometrów nowych dróg i jakoś nikt nie robi sensacji i w gazetach nie pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny manekin skopiował artykuł ze strony Gminy Głusk , po cholere ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram przedmówce.. rozp... i zostawili ale w Wilczopolu to asfalt nawet na pole prowadzi, hmm ciekawe dlaczego...dalej głosujmy na tych samych radnych i wójta, którzy przez parę kadencji nic nie zrobili. Ten 0,5 km odcinek tez pewnie w polu leży, a na nowych osiedlach w Ćmiłowie luzie jesienią i na wiosnę w błocie do półłydki, a wójt przyjechał popatrzył, wzruszył ramionami i pojechał - no cóż taka rola..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświetlenie ok ! A kiedy będzie przebudowana droga na tym odcinku - jest fatalnie, co roku łatają i co roku po zimie są dziury po kolana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGA W POLACH JEST WAŻNIEJSZA OD TEJ , KTÓRA JEST PRZY KOŚCIELE TJ. KOŚCIELNA. DZIURA JEDNA NA DRUGIEJ, JEDNI ODSUWAJA SIĘ BUDUJĄC NOWE DOMY ,DRUDZY GRODZA TEN PASEK PALAMI, DRUTAMI, TAŚMAMI. PRZEJAZD TĄ ULICĄ JEST JAK SLALOM, A DOMKÓW PRZYBYWA I UŻYTKOWNIKÓW DROGI TEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy by chcieli, żeby "oni" zrobili - to weźcie sie zrzuccie gmina coś dorzuci ze swojej strony i bedziecie mieli. I nie piszcie że płacicie podatki - ja też płace w tej gmine podatki i jak ch ciałem miec droge to partycypowałem w kosztach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy by chcieli, żeby "oni" zrobili - to weźcie sie zrzuccie gmina coś dorzuci ze swojej strony i bedziecie mieli. I nie piszcie że płacicie podatki - ja też płace w tej gmine podatki i jak ch ciałem miec droge to partycypowałem w kosztach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki podatki? nowobogackie panstwo z cmilowa co to najglosniej geby dra podatki odprowadzaja gdzie wygodniej i taniej o 5zl, a nie do gminy. wystarczy na blachy popatrzec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mętowiak, mieszkam przy Leśnej i podatki odprowadzam do gminy Głusk podobnie jak 95% mieszkańców ulicy. Wiem, bo co roku dostaję wykaz o podatkach należnych za drogę, gdzie podane są adresy zameldowania. Uważam, że wójt gminy Wilczopole dba jedynie o swoje poletko, a Rada jedynie temu przyklaskuje. Brałem udział w posiedzeniu Rady i wiem, jak ta farsa wygląda. I wie pan co? Podobnie jak "nowobogackie panstwo z cmilowa" (prowadzimy taką akcję z sąsiadami) ZBIOROWO WYMELDUJĘ SIĘ Z GMINY do rodziców. Mętowiaki i wójt Wilczopola niech się sami sponsorują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wójcie cóż za konkurenci , ubolewam  :-))  widzę , że w naszej gminie chcą dojść do władzy służba bezpieczeństwa      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej popierajcie obecną władzę,niech do cna zadłużą i tak juz max zadłużoną  gminę to będziecie mieli drogi ,ale w snach Kandydaci są jacy są byłam na spotkaniu i przynajmniej nie mrukliwi jak obecna władza,a jak się nie poobają to sami do wborów czekamy na kogoś kto odważy się ,poprowadzić to bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...