Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i to już koniec artykułu?nie zdążyłam się rozpędzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam! - oprawa muzyczna uroczystości, organizacja ślubu i wesela
Ostatnio edytowany 9 marca 2010 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska wiejska głupota. Po co robić te całe spędy? Pani młoda nad rano padnięta, pan młody umierający od tańczenia z 60-letnimi ciotkami. Nie lepiej kameralnie, kilka godzin, później podróż? Cywilizowany świat wie co lepsze. My w tym grajdole silimy się na wielkie spędy...ale po co? I tak 70% rodziny obgada nas po weselu, że jakie chu**we żarcie, jaka kiepska suknia i słaba orkiestra. Te całe polskie wesela to wielkie oszukiwanie siebie i innych. Jedyne co mnie jest w stanie zaciągnąć na taki wiejski spęd to piękne polskie dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wesela bankiety , bale studniówki , dyskoteki - spam!
Ostatnio edytowany 9 marca 2010 r. o 15:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ślub łącznie z ciuchami, obrączkami i przyjęciem kosztował około 7 tys. zł. Przyjęcie było na 25 osób, trwało około 6 godzin. Nie mamy poczucia zmarnowanej kasy i długów w bankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abi napisał:
Mój ślub łącznie z ciuchami, obrączkami i przyjęciem kosztował około 7 tys. zł. Przyjęcie było na 25 osób, trwało około 6 godzin. Nie mamy poczucia zmarnowanej kasy i długów w bankach.
u nas podobnie...niestey większość usługodawców robi na tym niezły biznes... a jakość - mierna:( mam wrażenie, że po tym artykule na forum pojawią się w większości reklamy (choć część już chyba wykasowano)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...