Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biszkoptowy labrador sieje postrach wśród przemytników

Utworzony przez ~lolek~, 12 lutego 2009 r. o 07:05
Szkolenie to w zasadzie uzależnienie psa od narkotyków albo nikotyny. Puszcza się takiego potem na "głodzie" do pojazdów i uzależniony pies wie, że jak nie znajdzie to będzie bida. Wielkie mi szkolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogratulowac wiedzy ! brrrrrr, wybiera sie szczeniaka który najchetniej sie bawi , czyli nagrodą dla psa za zaznaczenie konkretnego zapachu jest zabawa . pies nie wie ze robi cos dla dobra celnikow, pies robi cos bo wie ze potem bedzie nagroda w postaci zabawy z przewodnikiem np przeciąganie pilką . ta sama zasada jest stosowana przy psach i szukająch narkotykow , i ludzi zywych , i zwlok , i ofiar lawin snieznych ,i trzesien ziemi itd .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh lolek, ale mnie rozbawiłeś. Haah uzależniony pies, też mi dobre :-) . PO pierwsze pies nie ma kontaktu z substancją tylo jej zapachem. Nie spożywa ani tytoniu an substancji narkotycznych. Nie pisz bzdur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...