Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślę, że w Białej Podlaskiej i Chełmie i Zamościu wybory są rozstrzygnięte. Najciekawiej jest w Kraśniku. Rywalizacja jest bardzo ciekawa. Kandydaci mają wiele do zaproponowania miastu. Szkoda, że nie doszło do debaty. Myślę, że w tym tygodniu obaj pretendenci się spotkają o dojdzie do potyczki na argumenty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wygra w Łęcznej, Fijałkowski czy Kosiarski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie ma zamiaru iść głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie ma zamiaru iść głosować.
Możesz iść,nie iść, to nie istotne,ważne kto głosy liczy,wszędzie CZERWONA PAJĘCZYNA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Jak widac nocna zmiana w wykonaniu regionalnym przeszla niezauwazona.Tak, tak.Doszlo do nocnej zmiany, a niektorzy o tym nie wiedza.To nie jest komentarz sugerujacy na kogo glosowac.Nastapil czas, ze ludzie czytaja i chcac nie chcac musza poznac prawde.Nalezy pamietac, ze wsrod znanych rodow byli rozni ludzie.Chociazby wsrod Radziwillow.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że w Białej Podlaskiej i Chełmie i Zamościu wybory są rozstrzygnięte. Najciekawiej jest w Kraśniku. Rywalizacja jest bardzo ciekawa. Kandydaci mają wiele do zaproponowania miastu. Szkoda, że nie doszło do debaty. Myślę, że w tym tygodniu obaj pretendenci się spotkają o dojdzie do potyczki na argumenty.  
W Zamosciu nazwisko?No to jak najbardziej budowana bedzie nadal "Baza ludzi umarlych".Mysle jednak, ze zamoscianie pojda na wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz iść,nie iść, to nie istotne,ważne kto głosy liczy,wszędzie CZERWONA PAJĘCZYNA.
Głosy będą liczyli ci co 16.11.- jak ktoś był na wyborach to widziała tych co liczą czyli komisję obwodową. W moim obwodzie nie było widać pająków, a tym bardziej czerwonych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani ja, ani nikt z mojej rodziny nie ma zamiaru iść głosować.
A to nie głosuj. Ale potem nawet nie próbuj się odzywać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Jak widac nocna zmiana w wykonaniu regionalnym przeszla niezauwazona.Tak, tak.Doszlo do nocnej zmiany, a niektorzy o tym nie wiedza.To nie jest komentarz sugerujacy na kogo glosowac.Nastapil czas, ze ludzie czytaja i chcac nie chcac musza poznac prawde.Nalezy pamietac, ze wsrod znanych rodow byli rozni ludzie.Chociazby wsrod Radziwillow.
A ty, anonimowy gościu, to wszystko wiesz? To czemu do prokuratora donosu nie złożysz, tylko jad sączysz, bojąc się podpisać pod tymi bzdurami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biłgoraju raczej też wybory powinny być rozstrzygnięte, a mieszkańcy nie powinni oddać żadnego głosu na Piotra Szeligę zadającego się z ku...wami w hotelach. Czy to godny reprezentant społeczeństwa biłgorajskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zagłosujcie na Wnuka. Chcę naprawdę zmiany w Zamościu i nie chcę już pana Zamojskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosy będą liczyli ci co 16.11.- jak ktoś był na wyborach to widziała tych co liczą czyli komisję obwodową. W moim obwodzie nie było widać pająków, a tym bardziej czerwonych!
No a ty ???  czerwony pajączku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na kandydata, który nie wszedł do drugiej tury. Był niby bezpartyjnym chociaż w poprzednich wyborach startował z PiS. A teraz wzywa do głosowania na kandydata PO. Czuję się oszukany. Być może pójdę na wybory ale "zagłosuję" na obu kandydatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie ciekawi czy mieszkańcy Biłgoraja są mądrzy. Jakim musi być ściemniaczem skoro nawet dziwkę próbował oszukać. Masakra. Pozdrowienia dla jego żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosy będą liczyli ci co 16.11.- jak ktoś był na wyborach to widziała tych co liczą czyli komisję obwodową. W moim obwodzie nie było widać pająków, a tym bardziej czerwonych!
Wszędzie peeselowcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkanką Chełma i piszę , bo krew mnie zalewa jak pomyślę o wczorajszym artykule w lokalnej prasie. Mam na myśli bezczelność , chamstwo i bezceremonialne , za wszelką cenę trzymanie się stołka przez panią Fisz. Zaglądanie w portfel swojemu rywalowi i sugerowanie że zasobność jego portfela będzie  oznaczać tylko nieróbstwo  to zwyczajna zawiść zarówno osobista jak i chęć zrażenia do niego mieszkańców  , bo zazdrość i zawiść to nieodłączna cecha nie jednego Polaka.  Podpisanie listu przez panią Fisz zwrotem ,, Mieszkańcy Chełma ,, to poprostu żenada i nie napiszę co jeszcze bo mimo wszystko staram się zachować zimną krew. Ja ,  mieszkanka Chełma , moi znajomi i przyjaciele , oraz rodzina - również mieszkańcy Chełma nie podpisujemy się pod wywodami pani FISZ. I nie zgadzamy się by w naszym imieniu podpisywała tego typu materiały. Pokazała co tak naprawdę sobą reprezentuje. Niestety nieiwele - żeby nie powiedzieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Bogu i wyborcom pan prezydent Żuk wygrał, to już mam wolne i jednocześnie zostaje zaoszczędzona kasa. Proponuję uczyć się od Lublina na przyszłość i w pierwszej turze wybrać właściwie...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma i Bóg? Toż to świętokradztwo! Oszczędź Pana Boga, bo On tu nic nie winien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrzę jak Zamoyski ze swoją paczką trzyma się koryta to krew zalewa.Marcinku przez 12 lat twoich "mądrych" rządów ile powstało nowych miejsc pracy,o ile dzięki twojej polityce zmniejszyła się liczba mieszkańców,o ile zwiększyłeś podatki i ile miasto bedzie kosztować utrzymanie murów i zieleńców?Jak strach zagląda w oczy to biegasz do sądu a twoi przyboczni pokazują odznaczenia od Prezydenta Kaczyńskiego i listy poparcia od "leśnych dziadków" z sld i Wojska Polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:D jeden z kandydatów dawał dzisiaj darmowa zupke z kociołka aż żal patrzeć na te mocherowy tłumek wygłodzonych kobiecin, żenada, nie zupka ale czynem zdobywamy fotel, czyny nijakie. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...