Hejże, pozdrawiam. Dzisiaj zrobiłem dużą wioskę i kilka koloni wkoło niej. Oczywiście cały czas sprzęt mi się zawieszał i przeważnie musiałem cały czas robić reset gry synchronizacja zawodziła. Musiałem około trzy razy robić synchro po każdym punkcie, kompletnie nie szło wysłać. Sprzęt jest taki jaki mamy i jest to jest niestety kawał g..wa. Wadliwy, bateria nie trzyma długo, łatwo uszkodzić kable itd. Ludzie na ogół mili, ale co z tego skoro powinienem zrobić dziennie o wiele więcej, a ten szajs mi to uniemożliwia i muszę stać jak idiota przy gospodarzu i cały czas resetować, próbować wysyłać... wracając do dzisiejszego pięknego dnia... a no tak... oczywiście wiele razy mi się pokazywał legendarny już błąd ,,broń boże nie robić OK'', robię wiec już ostatni punkt znowu ten błąd, robię restart i nagle wyskakuje jakiś inny i samo coś wysyła i wszystkie punkty adresowe mi bęc, poszły w pizdu. Brawo! Teraz już wiem - nie można być pewnym chwili i miejsca... Mam teraz wgrane mapy z drugiego miejsca w kraju i mój lider głowi się jak wgrać z powrotem te i tak niepełne mapy, które wcześniej miałem... Normalnie masakra... mrok i zło! Za takie psie grosze powinni nas w rękę całować, że jeszcze nie odeszliśmy. Zero zwrotu kasy za transport. Pomyślcie co się będzie działo podczas spisu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz