Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Błagam, pomóżcie nam!

Utworzony przez Dido, 13 listopada 2007 r. o 12:15 Powrót do artykułu
Tzn. Gminny Ośrodek Pomocy Rodzinie - ta placówka przy Urzędzie Gminy jest w pierwszej kolejności zobowiązana do pomocy.Banki Żywności przyznają różnym organizacjom żywność na pomoc biednym rodzinom. Brak mi informacji o pomocy ze strony gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie sie zalamalam czytajc ten artykul bo nawet nie zdawalam sobie sprway ze takie przypadki moga miec miejsce. Jak mozna zostawic matke z dzieckiem i skazac ja na takie zycie kiedy wokol jest tyle ludzi. Dlaczego nikt z rodziny ani bliskich sasiadow nie zainterweniowal. Na pewno cala wies zna sytuacje. Naprawde ludzie sa dziwni jak mozna tak stac i patrzec na cudze nieszczescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutne. Jaki to jest dla nich ciężar i ból. Chętnie pomogę Ani, mam tyle ubranek po swoich dzieciach i chętnie oddam. Pomóżmy wszyscy!!!!! Dlaczego one mają tak cierpieć, tym bardziej, że nie mają oparcia w najbliższej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...