Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bliźniak, który zniszczył nam życie

Utworzony przez ~ona~, 8 maja 2009 r. o 21:34 Powrót do artykułu
bardzo wpółczuje Państwu Pietrzykom. a tego gnoja z ta jego mamuska to chyba bym zabiła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, w jakiej to publicznej instytucji pracuje pan Marek K. i komu jeszcze pomógł tak w życiu pomóc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi ktos wytlumaczy dlaczego ci panstwo nie odzyskali wplaconej zaliczki?i dlaczego ci nie chceli z nimi podpisac umowy ostatnecznej?boja czegos tu nie rozumie?przeciez pozwolili im sie wprowadzic wiec czegoumowy nie podpisali?bo co?bo niby za wczesnie zamieszkali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to biuro? Nie gwarantuje bezpieczeństwa transakcji? Niech płacą odszkodowanie równowartość tego "czynszu" z odsetkami! Ja też nie mam dobrego doświadczenia z biurami; kłamią, ściemniają i nadużywają zaufania, jakie mają do nich ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az trudno uwierzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podajcie kim jest ten taki skromny pan K. Pewnie ma zaje...ste chody i możliwości tam gdzie pracuje. Może nawet bezpośredni wpływ na tamtą decyzję co do sprzedaży gruntu. Wcale bym się nie zdziwił ! ! A tak naprawdę to - KRóTKA PIłKA. Ci "K." zorientowali się nagle, że nieruchomości zaczęły gwałtownie rosnąć w cenie no i wymyślili jak zerwać zawarte umowy. Załatwili po cichu odmowę sprzedaży gruntu i wyrolowali ludzi po chamsku do zera. Z mafia prędzej by się dogadał ! Cherubinki jedne, niewiniątka ! ! ! A do kościółka to pewnie 3 x w tygodniu biegają. Koktajl mołotowa to mało ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bacha napisał:
A co na to biuro? Nie gwarantuje bezpieczeństwa transakcji? Niech płacą odszkodowanie równowartość tego "czynszu" z odsetkami! Ja też nie mam dobrego doświadczenia z biurami; kłamią, ściemniają i nadużywają zaufania, jakie mają do nich ludzie
Otóż to - za co się płaci te 2-3% prowizji? W życiu nie skorzystam z usług tych śmiesznych instytucji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma adresu i nazwiska tego K? Takiego goja należałoby z daleka omijać a tak to przez anonimowość, dalej gra świętoszka i może jeszcze kogoś skrzywdzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak koleś zarobił krocie, a inni stracili dorobek swojego życia... Tylko czy tak zarobione pieniądze dadzą szczęście w przyszłości. Panie K.- ludzka krzywda bokiem wychodzi. Jeśli jeszcze nie wyszła to wyjdzie..... Poczekaj pan.... Poza tym takich cwaniaków jest więcej... Z reguły są to synkowie lub córeczki mieszkający "gdzieś na mieście", których rodzice zawierają przedwstępne umowy sprzedaży domu lub mieszkania. A oni dalej poszukują "lepszych" nabywców ... Jak im się nie uda - to dochodzi do transakcji. Jeśli tak, to ty pozostaniesz z prawie uruchomionym kredytem, sprzedanym pospiesznie mieszkaniem, niespełnionymi marzeniami i poczuciem bezsilności. Powinno publikować się ich dane, bo skąd wiadomo, czy w przyszłości nie postąpią podobnie z innymi ludźmi. Ludzkie gnidy!!!!!! Omijać takich z daleka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że nie ma adresu tych K. .
Ostatnio edytowany 9 maja 2009 r. o 19:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tfuuuuuu napisał:
I tak koleś zarobił krocie, a inni stracili dorobek swojego życia... Tylko czy tak zarobione pieniądze dadzą szczęście w przyszłości. Panie K.- ludzka krzywda bokiem wychodzi. Jeśli jeszcze nie wyszła to wyjdzie..... Poczekaj pan.... Poza tym takich cwaniaków jest więcej... Z reguły są to synkowie lub córeczki mieszkający "gdzieś na mieście", których rodzice zawierają przedwstępne umowy sprzedaży domu lub mieszkania. A oni dalej poszukują "lepszych" nabywców ... Jak im się nie uda - to dochodzi do transakcji. Jeśli tak, to ty pozostaniesz z prawie uruchomionym kredytem, sprzedanym pospiesznie mieszkaniem, niespełnionymi marzeniami i poczuciem bezsilności. Powinno publikować się ich dane, bo skąd wiadomo, czy w przyszłości nie postąpią podobnie z innymi ludźmi. Ludzkie gnidy!!!!!! Omijać takich z daleka....
Naiwnych nie brakuje a ci ludzie sami są sobie winni, że pozwolili się oszukać. Oszustow typu państwa K nie brakuje, dlatego warto miec oczy szeroko otwarte i zamiast emocjami kierować się zdrowym rozsądkiem, zwłaszcza kiedy kupuje się nieruchomość. Wiara w sprawiedliwy świat jest dana tylko ludziom aby myśleli, że los odpłaca oszustom czy innym bandytom a to nieprawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ ci panstwo K. są podli I takie wlasnie osoby pracują w instytucjach publicznych.Plakac sie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Polska własnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
Ależ ci panstwo K. są podli I takie wlasnie osoby pracują w instytucjach publicznych.Plakac sie chce
W jakim wy świecie żyjecie? Zobaczyli, ze trafili na naiwniaków i ich wykorzystali. Proste. Uczciwość nie jest w modzie, zwłaszcza tam gdzie wchodzą w grę większe pieniążki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale z tych K to łachudry. Podać ich nazwisko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Ostatnio edytowany 9 maja 2009 r. o 19:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był już o tym program pani Jaworowicz. Wierzyć się nie chce, że są tacy źli ludzie. Chciałabym jakoś pomóc tej rodzinie, ale nie wiem jak. Może ktoś ma jakiś pomysł. Sama niedawno trafiłam na drania, mogłam jednak odwrócić się na pięcie i odejść, bo sprawa dotyczyła pracy. Dziś po pewnym czasie, czuję jak doznane krzywdy są mi rekompensowane w inny sposób. Mam nadzieję, że do tej rodziny też uśmiechnie się szczeście-czego z całego serca życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawdę nie ma żadnego prawnika, który by byl w stanie im pomóc?? Choćby w odzyskaniu tej zaliczki którą wpłacili.. Na prawdę szkoda, że nie podano nazwiska tego Pana K. , sama bym mu chętnie skopała ....
Ostatnio edytowany 9 maja 2009 r. o 19:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym materiale znajdziecie dane i adres rodziny K..... [url="http://www.youtube.com....
Ostatnio edytowany 10 maja 2009 r. o 09:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto by pomyślał, że takie dranie mieszkają na naszej ulicy i są naszymi sąsiadami. Myślę. że jednak sprawiedliwość Boska ich kiedyś dosięgnie i będą się pięknie smażyć w piekle. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...