Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Blok w Poniatowej mógł wylecieć w powietrze

Utworzony przez Lolex, 13 lutego 2008 r. o 17:21 Powrót do artykułu
ohohho... dobrze że to nie mój... ... ciekawe dlaczego tak się stało... współczuje.. mam nadzieje że już więcej takie cos się nie powtórzy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkoncu dzis 13!!!!! to musialo sie cos stac!!! na mojej ulicy rura pekla i wody nie bylo przez kilka godzin przykro mi z powodu pozaru ale dobrze ze nic gorszego sie nie stalo .......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Malinki! A co ma do tego 13 ? Ludzie popełniaja błędy każdego dnia,w tym także i 13.Przecież najprawdopodobniej gaz sam nie wybuchł,tylko stało sie to w trakcie prac wykonywanych(wcześniej planowanych) przez specjalistów od gazownictwa(gaz w mieszkaniach wczesniej wyłączyli,ale zapłon gazu nastapił na tzw.średnim ciśnieniu przed reduktorem ).Ciekawy jestem tylko,czy specjaliści posiadali detektor gazu(wykrywacz) ? Tak jak elektryk przed przystąpieniem do pracy na wyłączonym odcinku powinien sprawdzić miernikiem (próbnikiem) czy jest napięcie,tak też chyba i gazownicy powinni sprawdzić ewentualny przeciek gazu.Rutyna niejednego już zgubiła.Całe szczęście,że oprócz strat materiałowych , pracownikom i mieszkańco nic sie nie stało !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...