Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boks na Lubelszczyźnie. Zobacz, gdzie zapisują na treningi

Utworzony przez Kamil, 5 października 2010 o 17:01 Powrót do artykułu
Zamość NIE LEŻY na Lubelszczyźnie!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chełm też nie leży na Lubelszczyźnie!!!
0
Kamil napisał:
Zamość NIE LEŻY na Lubelszczyźnie!!!!
A gdzie! na Ukrainie?
0
ania napisał:
A gdzie! na Ukrainie?
Aleś Ty pusta. A może mi jeszcze powiesz, że Sosnowiec leży na Śląsku, ponieważ należy do województwa śląskiego?
0
Ojciec LITERATURY POLSKIEJ MIKOŁAJ REJ stwierdził "POLACY NIE GĘSI SWÓJ JĘZYK MAJĄ" Pisał żył i umarł w Rejowcu a nie na Ukrainie.Aniu coś z Twoją głową nie tak.
0
Składka miesięczna za boks w Paco wynosi 60zł (+15zł jednorazowa opłata wpisowa za kartę) jest dla roczników 1996-1998 i zawodników w klubie. Pozostali za miesiąc płacą 95zł. Mała korekta z wiadomością też dla wszystkich Pozdrawiam
0
Ja kiedyś Kiedyś trenowałem boks w Lublinie przez całe 8 lat i nikt nie żądał ode mnie żadnych opłat a składka miesięczna za znaczki w legitymacji wynosiła tyle ile kosztowała paczka najtańszych papierosów a tu pan goluch bokserek od siedmiu boleści żąda od dzieci aż 80 zł....Walnij się w łeb chłopie
0
Ja wprawdzie stosuję z reguły inne rozwiązania, ale następnym razem na pewno wezmę pod uwagę kilka powyższych pomysłów. Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: