Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boks na Lubelszczyźnie. Zobacz, gdzie zapisują na treningi

Utworzony przez Kamil, 5 października 2010 r. o 17:01 Powrót do artykułu
Zamość NIE LEŻY na Lubelszczyźnie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm też nie leży na Lubelszczyźnie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Zamość NIE LEŻY na Lubelszczyźnie!!!!
A gdzie! na Ukrainie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
A gdzie! na Ukrainie?
Aleś Ty pusta. A może mi jeszcze powiesz, że Sosnowiec leży na Śląsku, ponieważ należy do województwa śląskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec LITERATURY POLSKIEJ MIKOŁAJ REJ stwierdził "POLACY NIE GĘSI SWÓJ JĘZYK MAJĄ" Pisał żył i umarł w Rejowcu a nie na Ukrainie.Aniu coś z Twoją głową nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składka miesięczna za boks w Paco wynosi 60zł (+15zł jednorazowa opłata wpisowa za kartę) jest dla roczników 1996-1998 i zawodników w klubie. Pozostali za miesiąc płacą 95zł. Mała korekta z wiadomością też dla wszystkich Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś Kiedyś trenowałem boks w Lublinie przez całe 8 lat i nikt nie żądał ode mnie żadnych opłat a składka miesięczna za znaczki w legitymacji wynosiła tyle ile kosztowała paczka najtańszych papierosów a tu pan goluch bokserek od siedmiu boleści żąda od dzieci aż 80 zł....Walnij się w łeb chłopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wprawdzie stosuję z reguły inne rozwiązania, ale następnym razem na pewno wezmę pod uwagę kilka powyższych pomysłów. Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...