Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borzechów: Otwarcie nowego kompleksu sportowego

Utworzony przez Gość, 24 września 2011 r. o 15:04 Powrót do artykułu
Brawo dla Wójta Zenona Madzelana, właściwy człowiek na właściwym miejscu, przy tym o bardzo wysokim ilorazie inteligencji, TAK DALEJ PANIE WOJCIE niech inni biorą z Pana przykład w szczególności w ogładzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Brawo dla Wójta Zenona Madzelana, właściwy człowiek na właściwym miejscu, przy tym o bardzo wysokim ilorazie inteligencji, TAK DALEJ PANIE WOJCIE niech inni biorą z Pana przykład w szczególności w ogładzie .
przetrzyj sobie jęzor bo pewnie już brązowy od lizania pewnej części rządzącego intelektualisty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby to było tak wszystko pięknie tylko dlaczego nikt nie wspomnie że wójt robi wszystko co może tylko w borzechowie jeszcze kilka lat kadencji a z Borzechowa będzie już miasto a o innych wsiach już zapominając jednym słowem szkoda gadać nie wiem kto go wybrał na kolejna kadencje i mam nadzieje że przy kolejnych wyborach wkońcu przegra bo jest to już nudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciwnik napisał:
żeby to było tak wszystko pięknie tylko dlaczego nikt nie wspomnie że wójt robi wszystko co może tylko w borzechowie jeszcze kilka lat kadencji a z Borzechowa będzie już miasto a o innych wsiach już zapominając jednym słowem szkoda gadać nie wiem kto go wybrał na kolejna kadencje i mam nadzieje że przy kolejnych wyborach wkońcu przegra bo jest to już nudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myślicie, jeśli będzie ktoś inny to co więcej zrobi, na pewno nic więc cieszmy się z tego co mamy i oby jeszcze długo trwało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...