Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brakuje składowisk rakotwórczego azbestu

Utworzony przez mm, 16 marca 2009 r. o 09:22 Powrót do artykułu
Państwo sprzedało państwo niech kupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktos może mi doradzic co mam zrobić. Sasiadka sama zdemontowała sobie dach z azbestu i zwaliła na dużą kupe kolo mojego plota. Nie wiem co robić przecierz to pyli i na dodatek sama do tego nie powinna sie dotykać.Proszę o pomoc czy to gdzies może zglosic bo boje sie o siebie i moich najblizszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztuczny problem wymyśłony dla zrobienia piwniędzy. W naszym kraju najbardziej szkodliwy jest brak zdrowego myślenia CHŁOPSKIEGO. Równie dobrze można to betonować w autostrady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przetapia się w takiej dużej mikrofali nie ma potem tych igiełek, nadaje się do budowy dróg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
przetapia się w takiej dużej mikrofali nie ma potem tych igiełek, nadaje się do budowy dróg
.. w mikrofali to możesz sobie hot-doga zrobić ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze niedawno jak jeden z polskich uczonych znalazł sposób na azbest -na jego utylizacje a wszystko w pełni bezpiecznie i tanio . Jednak polak woli technologie sprzedać na zachód lub w ogóle nie wykorzystać. A jeżeli jest problem to najprostszy sposób żeby się go pozbyć to zakopać albo podsunąć komuś jak najdalej od siebie niech ktoś inny inhaluje się i podtruwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pinto napisał:
jeszcze niedawno jak jeden z polskich uczonych znalazł sposób na azbest -na jego utylizacje a wszystko w pełni bezpiecznie i tanio . Jednak polak woli technologie sprzedać na zachód lub w ogóle nie wykorzystać. A jeżeli jest problem to najprostszy sposób żeby się go pozbyć to zakopać albo podsunąć komuś jak najdalej od siebie niech ktoś inny inhaluje się i podtruwa
tylko że zaraz po zakupie tej technologii wszyscy zrezygnowali bo okazało sie że technologia 3 x droższa i nieekonomiczna a nawet nieekologiczna.. najlepiej wyszedł na tym Polak o chłopskim rozumie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...