Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Brązowa woda w kranie\". Turysta zawiedziony ofertą Groupona

Utworzony przez Gość, 10 września 2012 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Nie wiem co własciciel uważa za "dobre warunki" ale ta brudna, odrapana lodówka na pewno nie zachęca do płacenia nawet tak niskiej kwoty za wypoczynek. Otoczenie też byle jakie i te smieci. Z pewnością są inne ładniejsze i bardziej czyste miejsca, po czymś takim odechciewa się placenia za syf i brud.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad mam wziasc jak nie mam uparl sie cham i mu daj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taka jest prawda, ośrodek w Kluczkowicach wygląda jak PGR z lat 80. Normą jes wyrzucanie resztek jedzenia do stawu czy palenie śmieci tuż obok plaży. Wspołczuję ludziom, którzy dali się nabrać na "ofertę" Pana Szuby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwniak ! kupił pobyt w turystycznym Amber Gold i jeszcze marudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brązowa woda to tam standard ja bym tam za 20 zł nie polecił nikomu noclegu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze łupków nie ciągną , a już brązowa woda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i naiwniak ale ja w grupponie wielikrotnie kuoowalam nie tylko wypoczynek i bylo ok. to oszusci ktorych w tym kraju pelno sa plaga. znam tego czlowieka i ten osrodek wszystko to prawda wiec jak weryfikowac oferte klamcy . powiedz mi czlowieku . karac oszustow i klamcow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram kluczkowice i powiat opolski to piekny teren a ten czlowiek brudzi.niszczy wizerunek tego miejsca gdzie sanepid sluzby ochrony sridowiska gminy przeciez truciciel nie nie moze byc bezkarny. wrzelowiecki park krajobtazowy to wizytowka gminy opole. rece opadaje jak sie ma taka reklame. a oakac i park to cudne miejsce. jedtem wkurzona strasznir.nateszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest burak, przwiezie ze sobą 449 na cztery dni i liczy na to, że będzie miał warunki jak w Gołębiewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest burak, przwiezie ze sobą 449 na cztery dni i liczy na to, że będzie miał warunki jak w Gołębiewskim.
Sam jesteś burakiem! Wiesz dlaczego warunki noclegowe w KAzimierzu czy Zakopanem są fatalne (jakieś stare lakierowane meble rodem z PRLu, stoło-ława podziurawiona przez korniki, radio unitra "śnieżka" na parapecie na starym zakresie częstotliwości 66-88MHz, telewizor, w którym nie odbiera żaden kanał). Dlatego, że Polacy nie upominają się o lepszy standard. Gdziekolwiek, gdzie nie pojadę jest to samo. Na twoje kretyńskie stwierdzenie odpowiadam: TAK, ku***, ma być jak w gołębieskim, bo za to płacę. Nie przyjechałem mieszkać w oborze tylko w ośrodku. Z niecierpliwością czekam jak Kazimierz, ze swoją pożal się Boże bazą noclegową padnie na ryj. Co mądrzejszy Polak ciepłym moczem traktuje Zakopane i jeździ na Słowację, gdzie niedość, że mają ojro, to jest taniej niż w tym grajdole. Lepsza baza noclegowa, lepiej przygotowane stoki, lepsza infrastruktura. A górole wyją, podnosząc łapy do niebios: "turystów coraz mniej, kryzys mnie dotknął". Bardzo dobrze! Niech się facet użera z tym pensjonatem. Trzymam kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REM napisał:
Sam jesteś burakiem! Wiesz dlaczego warunki noclegowe w KAzimierzu czy Zakopanem są fatalne (jakieś stare lakierowane meble rodem z PRLu, stoło-ława podziurawiona przez korniki, radio unitra "śnieżka" na parapecie na starym zakresie częstotliwości 66-88MHz, telewizor, w którym nie odbiera żaden kanał). Dlatego, że Polacy nie upominają się o lepszy standard. Gdziekolwiek, gdzie nie pojadę jest to samo. Na twoje kretyńskie stwierdzenie odpowiadam: TAK, ku***, ma być jak w gołębieskim, bo za to płacę. Nie przyjechałem mieszkać w oborze tylko w ośrodku. Z niecierpliwością czekam jak Kazimierz, ze swoją pożal się Boże bazą noclegową padnie na ryj. Co mądrzejszy Polak ciepłym moczem traktuje Zakopane i jeździ na Słowację, gdzie niedość, że mają ojro, to jest taniej niż w tym grajdole. Lepsza baza noclegowa, lepiej przygotowane stoki, lepsza infrastruktura. A górole wyją, podnosząc łapy do niebios: "turystów coraz mniej, kryzys mnie dotknął". Bardzo dobrze! Niech się facet użera z tym pensjonatem. Trzymam kciuki.
Podpisuje się pod tym obydwiema rękami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w kaazimierzu nie ma górali. są za to cyganki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer,jeżeli zdjęcia są autentyczne to był to niezły "GRUPON"B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do porównania zdjecia z oferty: http://www.groupon.pl/oferty/groupon-travel/Agro-Klucz/8766861 lub strona osrodka: http://www.nocowanie.pl/noclegi/kazimierz_dolny/kwatery_i_pokoje/78958/www,78958.html . Przebywając tam, nie było moim celem robienie antyreklamy właścicielowi. Zdjęcia wykonałem w celu pokazania znajomym, jak to się w Polsce jeszcze wypoczywa. Próba polubownego załatwienia sprawy, (zwrot kosztów) nie dotarła do właściciela, który nawet nie chciał widzieć jaka woda leci z kranów. Nie wypowiadam się negatywnie o posiłkach, które były znośnie, chociaż mając do dyspozycji taką wodę w kranach zupy były chyba tylko zabielane. Ustosunkowując się do opini właściciela, że przyjeżdżają Niemcy i Holendrzy i im się podoba, mogę zareklamować na międzynarodowym forum, Agro-Klucz wykonanymi zdjęciami. Szkoda, że nie można jeszcze poprzez internet przedstawić smrodu z lodówki i stęchlizny w pokoju, bo to by przybliżyło faktyczne oferowane warunki. Jednym dziękuję za wsparcie, innym polecam zaglądnięcie do Agro-Klucz, to tylko 150m od głównej drogi Annopol- Opole Lubelskie. Powita Was reklama firmy wywożącej szamba, napis "Resteuracja" i deska sedesowa leżąca ta tarasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesława Szubę należy podać do sądu i niech tam powie sędziemu,że tylko temu Panu się nie podobało.Cwaniactwo i syfiarstwo należy tępić jak karaluchy i inne paskudztwo!!! Ja osobiście nie odpuściłbym ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesława Szubę należy podać do sądu i niech tam powie sędziemu,że tylko temu Panu się nie podobało.Cwaniactwo i syfiarstwo należy tępić jak karaluchy i inne paskudztwo!!! Ja osobiście nie odpuściłbym ....
potwierdzam....faktycznie oferta nie zgadza sie z opisem...nie wazne jaka jest cena, jakie sa standardowe warunki, wazne, ze zostalo zaoferowane co innego w tej usludze niz faktycznie ustalono....Ja bym nie odpuscila tych pieniedzy...szanowac sie trzeba nawzajem, ja bym takiego domku nie zaoferowala nawet znajomym na impreze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
449 zł za 4 noclegi to przecież ponad 50 zł za dobę. To sporo! Tyle kosztuje nocleg w sezonie nad morzem w pokoju z łazienką i blisko plaży. A tu oferta groponowa i taki żenujący standard, no porażka. Wstyd mi za tego szube (celowo małą literą bo opisuje małego człowieczka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia są w 100% autentyczne, miałem "przyjemność" pracować w tymże "ośrodku wypoczynkowym". Stwierdzenie BRUD, SYF, KIŁA I MOGIŁA w pełni opisuje porządek tam panujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, ze musial się reklamowac na gruponie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym ośrodku jest jeszcze taniec Go-Go na rurze. Ciekawe gdzie te panie dokonują toalety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...