Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Brązowa woda w kranie\". Turysta zawiedziony ofertą Groupona

Utworzony przez Gość, 10 września 2012 r. o 14:38 Powrót do artykułu
NiszczycielGłupoty napisał:
Podpisuje się pod tym obydwiema rękami
I swoją też dołożę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś pojechałam tam z rodziną i wytrzymałam 5 minut na plaży.SYF, ze cos strasznego. Dziwiło mnie, że ludzie tam wytrzymują...z drugiej strony patrząc na ludzi to sami wyglądali ...dziwnie więc...Nie wiem jak ludzie mogą tam organizować wesele, chrzty itp. W życiu nic bym tam nie zjadła...bleeeeeeeeeektos na to pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarnobrzeg jeździ na wakacje do Opola Lubelskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wólka Tarnobrzeska jeździ na wczasy nad zalew w Tarnobrzegu, bo do Opola Lubelskiego brakło by im na gaz do samochodu RST.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław Szuba to kręt i cwaniak tacy ludzie jak on niszczą Polskę.Do Sądu z tym burakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem najgorszy to stan tej wody. Nie wyobrażam sobie nie mieć dostępu do czystej wody, źródlane wcale nie są dobre jeśli poczyta się o tym, jak rzadko oni przeprowadzają badania w tych firmach. Człowiek nie wie co pije... ludzie niby narzekają na stolicę, że głośna, betonowa itd. ale jedno Wam powiem, my przynajmniej wodę mamy czystą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotr napisał:
Moim zdaniem najgorszy to stan tej wody. Nie wyobrażam sobie nie mieć dostępu do czystej wody, źródlane wcale nie są dobre jeśli poczyta się o tym, jak rzadko oni przeprowadzają badania w tych firmach. Człowiek nie wie co pije... ludzie niby narzekają na stolicę, że głośna, betonowa itd. ale jedno Wam powiem, my przynajmniej wodę mamy czystą.
Na prowincji (zapadłej) panuje taka dbałość o higienę, że wyjeżdżający tam powinni się szczepić. Jak sanepid pozwala prowadzić kuchnię w takich warunkach sanitarnych? Kąpielisko od lat niedopuszczone do użytkowania a Agro-Kucz reklamuje się z kąpieliskiem i zjeżdżalnią. Gdzie ta zjeżdżalnia panie Szuba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam tam na codzień...Szuba to palant, gruby ponton i tyle. Nie potrafi zadbać ani o otoczenie ,ani o kawiarnię. Coraz więcej pracowników od niego ucieka. Zdjęcia autentyczne ,a na żywo jest jeszcze gorzej. Resztki jedzenia wyrzucane do stawu to porządek dzienny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shell_Man ale jesteś deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czego spodziwliscie się za 400 zł dla 2 osób (4 dni) z wyżywieniem to nie hotel tylko ośrodek wypoczynowy, camping oraz pole namiotowe. Ludzie przyjeźdżają tam dla krajobrazu. Ten ośrodek to baza noclegowa, wypadowa dla takich miejsc jak Kazmierz, Nałęczów, Sandomierz. Byłem tam i mi sie podobało. Łowiłem ryby przez 2 dni i do tego nie musiałem zapłacić za to co co złowiłem. Polecem . Woda może jest brudna ale w stawie a nie w kranach to jakaś bzdura. Pewnie Właściciel siedzi i brudzi tą wodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Ludzie czego spodziwliscie się za 400 zł dla 2 osób (4 dni) z wyżywieniem to nie hotel tylko ośrodek wypoczynowy, camping oraz pole namiotowe. Ludzie przyjeźdżają tam dla krajobrazu. Ten ośrodek to baza noclegowa, wypadowa dla takich miejsc jak Kazmierz, Nałęczów, Sandomierz. Byłem tam i mi sie podobało. Łowiłem ryby przez 2 dni i do tego nie musiałem zapłacić za to co co złowiłem. Polecem . Woda może jest brudna ale w stawie a nie w kranach to jakaś bzdura. Pewnie Właściciel siedzi i brudzi tą wodę.
Pojedź i napij się tej wody! To zdjęcie to fotomontaż? Krajobraz masz na 3. i 7. zdjęciu. Własciciel ma w (_|_) klientów i dbałość o warunki oraz porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...