Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalnie pobili 20-latka. Poszło o spadek

Utworzony przez a, 25 października 2013 r. o 13:27 Powrót do artykułu
Gówno wszyscy wiecie o spadku po zmarłym to mordy w kubeł!!! Wszyscy się spadku czepili a nie o to poszło. A każdy kto wierzy tej OFIARZE LOSU to powinien się w głowę puknąć!!!
a co tam jeszcze w tym spadku zostało??? Wiejskie chłopy się pobili o spadek bo by mieli za co pić he he. Ja jak umrę czyli wyciągnę kopyta to cały mój spadek przekaże na kościół i na księży pedofilii i na Tw Trwam. Nie będą się moje dzieci bić o spadek i łamać sobie kości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za cwele i frajerzy mądrzy w grupie! W kilku na jednego. Takich pseudo kozaków co w kilku biją jednego to tylko kastrować i upierniczać ręce przy łokciach tępym brzeszczotem. Masz honor i odwagę to wyskocz w pojedynkę na solo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwelem i frajerem to jesteś ty że wiezrzysz w te bzdury wypisane w tym artykule. Jak czytam wasze komentarze to sobie myślę że ktoś wam płaci żebyście byli takimi tępakami bez móżgów!!! Co to za cwele i frajerzy mądrzy w grupie! W kilku na jednego. Takich pseudo kozaków co w kilku biją jednego to tylko kastrować i upierniczać ręce przy łokciach tępym brzeszczotem. Masz honor i odwagę to wyskocz w pojedynkę na solo. Kolejny frajer mocny w gębie??? Kozak w necie pi*** w świecie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno te wiejskie chłopy skorzy do bicia innych wszędzie w filcach chodzili. To by tłumaczyło ich ograniczony i tępy umysł? Jednym słowem wiejska patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno te wiejskie chłopy skorzy do bicia innych wszędzie w filcach chodzili. To by tłumaczyło ich ograniczony i tępy umysł? Jednym słowem wiejska patologia.
Patologie to ty masz w domu wiesniaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych wiejskich pastuchów co pobili tego chłopaka. Wiejskie paroby i gównojady.  Znam ich od małego aż dziw bierze, że oni dali radę kogoś pobić, oni zawsze zasmarkani chodzili z glutem pod nosem. :lol:  Jeden z tej czwórki to nie raz pijany i zaszczany spał w rowie obok sklepu  :D Spadek przepadł i nie ma za co pić jaboli  :P  Takich to tylko kastrować aby nie produkowali takich samych jak oni i nie przekazywali zepsutych genów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W spadku był traktor dwie jałówki zacielone , krówka mućka, dwie perliczki i trzy kurki He he. Menele się oburzyli ,  że ktoś inny dostał spadek i  nie będzie za co pić i dawaj bić gościa. A za taki traktor to meneliki mogliby pić z miesiąc więc nie dziwota że pięści poszły w ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac rodzina tej niby ofiary- losu he wg nie spi tylko  glupoty wypisuje jakby to mialo jakos wam pomuc wyciagnac kase od normalnych ludzi . Bo jak wiadomo i kazdy to wie ze rodzinie krzyska czapli tylko na tym zalezy i nie liczy sie dla nich nikt i nic innego . a ten teraz lezy w szpitalu he z psychologiem i mysli ze kazdy jest glupi i nie wie ze to jest tylko po to zeby do mamra nie pojsc . a jesli mowa o spadku to jakim bo jak mi wiadomo to wszystko bylo zostawione zonie a ze tylko wioleta miala prawko za 13 razem zdane hehe no ale liczy sie , to na nia mama zarejestrowala traktory. a ze corka taka wyrodna i wlasnej matki sie wyrzeka i nasyla na nia swojego pozalsieboze krzyska czaple ktory jest damskim bokserem to zabieraja traktory tylko po to zeby je sprzedac i miec za co zyc u swojej babki hehe . a tu i tak chodzi tylko o ojca krzyska ktory odszedl odinnej kobiety  i stad ta cala akcja . chlopaki tu nic nie sa winni bo to krzysiek czapla chcial cos udowodnic tylko nie wiadomo co i komu ale ze sie przeliczyl ze swoim wojem i kolega to dostali za swoje i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CXHUJE I WIESNIAKI W 4 BIC CZLOWIEKA . ZWYKLE SMIECII DO ZABRANIA FRAKCJA ZM
czlowieka nie biliby a skoro to czapla hehe bu ha ha. dajcie sobie troche siana do obiadu to wam przejdzie miastuchy. nic wam te komentarze nie dadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos kto to napisal i dopuscil do publikacji jest zwykla swinia, i zaplaci za to, jak mozna tak klamac? Cala rodzina nie jakiego krzysztofa czapli to popaprance na czym tylko swiat stoi. Nie walcza wcale o spadek tylko o doroslego faceta ojca krzyska ktory odszedl do innej kobiety. Wstyd zeby zaki cyrk robic dookola  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to przeczytałem to padłem ze śmiechu ha ha ha ha ha ha ha ha. Skomentuję to tylko jednym zdaniem "Wieś się bawi na całego, wieś tańczy wieś śpiewa"  Dodam jeszcze że tych czterech to zwykłe leszcze i cipeczki. Nie chodzi mi tu o jakiś tam wiejski spadek, to nie moja sprawa  tylko o to że użyli gazu i we czterech rzucili się na jednego. W pojedynkę i bez gazu zapewne by się bali. Zwykłe lela .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to przeczytałem to padłem ze śmiechu ha ha ha ha ha ha ha ha. Skomentuję to tylko jednym zdaniem "Wieś się bawi na całego, wieś tańczy wieś śpiewa"  Dodam jeszcze że tych czterech to zwykłe leszcze i cipeczki. Nie chodzi mi tu o jakiś tam wiejski spadek, to nie moja sprawa  tylko o to że użyli gazu i we czterech rzucili się na jednego. W pojedynkę i bez gazu zapewne by się bali. Zwykłe lela .
Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałeś popaprańcu dodać że oprócz tego całego krzyśka było tam jeszcze dwóch cwelów a jak wpier*** dostali to uciekli a gazem to dostał ten co spier**** więc jak nie wiesz co i jak było to się nie wpier***!!!!!!!!!!!!!
ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso kupta BMW 15 letnie i się wyzywajta. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ ja nie wnikam w wasze wiejskie porachunki!!! Nie interesuje mnie czy meneliki pobili gościa za spadek za traktor czy za to że listonosz przespał się z jakąś babą. Nie interesuje mnie co to był za spadek i było w sadzie i pod jabłonką!!! Nie interesuje ilu skacowanych meneli wzięło udział w tym zajściu a ilu w tym czasie uczestniczyło w libacji alkoholowej. Od tego jest policja i niech oni dochodzą." Bijta się gazujta i o spadek kłóćta a później wypijta wódki i kłóćta się na forum.Nałóżta dresiki ogólta czajnik na łyso kupta BMW 15 letnie i się wyzywajta. "
Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro cię to nie interesuje to po jakiego Hu**** się wypowiadasz??? Mnie jak coś nie interesuje to mam to generalnie gdzieś. Wię chyba jednak cię ineteresuja Patałachu...
Wypowiadam się bo chcę. Co nie można? Mamy wolność słowa. A ty spróbuj mi zabronić he he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...