Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to samo w Konopnicy szalu mozna dostac wszedzie tylko szklenie d...py jak to ma wytrzymac 1,5 roku jak juz sie nie nadaje do jazdy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te płyty to Gierka pamietaja....zamiast zainwestowac w nowe podklady, to kładą takie badziewie i trzeba po tym jezdzic, ostatnio jechałem po takiej 'drodze' na poligonowej, okropienstwo, na szczescie nie musze na codzien jezdzic po czyms takim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pertactwo w Konopnicy. Łeb urywa. Jakąś gliną szpary posypują głupki. A kasiora będzie wzięta za asfalcik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasuja za robote jak w warunkach Europy Zach. robia zas jak w standartach rozwinietego komunizmu, ot wot. kiedy byla przebudowa przejscia granicznego w moim miastecznku na granicy ze Szwajcaria, najpierw zadbano o odpowiedni objazd i przejazd a kazdy z mieszaknco otrzymal do domu mapke z planem jak bedzie ten objazd funkcjowanowal i jak dlugo roboty beda trwaly - nestety w Polsce to marzenie scietej glowy o podobnych praktykach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w snopkowie budowali dojazd do obwodnicy to nawet płyt betonowych nie było. Auto pod spodem to miałem ziemią zakonserwowane błoto z pod auta to mi przez pół roku odpadało. Nie ma co dramatyzować kiedyś skończą i będzie lepiej tak nam tłumaczyli wykonawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdże prawie codziennie drogą 830 i faktycznie po tych płytach nie da się jechać, zamiast ułożyć normalny objazd to zrobili takie gówno, które z dnia na dzień jest w gorszym stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak była susza to tak się kurzyło że ie było nic widac a ciężarówki jezdziły jedna za drugą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja, przy tej okazji, poruszyłbym problem stanu odcinka drogi nr 830 pomiędzy Nałęczowem a Lublinem, który jest naprawdę - mówiąc dyplomatycznie - mocno średni. Garb koleiną garba pogania (to mniej dyplomatycznie). Podobno DW 830 jest to druga, co do natężenia ruchu w woj. lubelskim na drogach wojewódzkich, najbardziej ruchliwa droga, tuż za DW 835 Lublin - Grabownica Starzeńska. O ile DW 835 jest sukcesywnie modernizowana, to modernizacja DW 830 jest w planach dość odległych. Według mnie jest równie ważna dla regionu droga. Jest to widoczne szczególnie podczas weekendów (tych normalnych i tych dłuższych).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze można też właściwą drogę zbudować z betonu, to jest coraz popularniejsza i trwała technologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa miliony metrów sześciennych ziemi muszą usunąć drogowcy pod budowę obwodnicy ... i właśnie teraz tą ziemię targa kilkadziesiąt ciężarówek jeżdżąc non stop przez dotychczas cichą i bezpieczną jezdnię przez Stasin. Jezdni już nie ma, asfalt załamał się całkowicie, podbudowa legła w gruzach. Tumany kurzu, przejazd przy szkole podstawowej wśród biegających dzieci, wąską jezdnią spychające wszystko i wszystkich przez ciężarówki. KTO DAŁ ZEZWOLENIE NA TO WSZYSTKO? CZY WÓJT GMINY KONOPNICA? POWIAT? KTO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...