Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa S17: Jak było i jak jest teraz

Utworzony przez asd, 25 maja 2013 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Zdjęcia nie są porównaniem. Widać w oddali drzewa i pagórki, czego na zdjęciu po lewej nie ma. Oszukujcie dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po jaki kij ciemnogrodzianom pisowskim taka droga? I tak będą narzekać, że lipa. Ich wozy drabiniaste się nie nadają do jazdy po takiej drodze. Ale to wina Tuska. Wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław napisał:
A po jaki kij ciemnogrodzianom pisowskim taka droga? I tak będą narzekać, że lipa. Ich wozy drabiniaste się nie nadają do jazdy po takiej drodze. Ale to wina Tuska. Wiadomo.
człeniu, czy ty potrafisz używać swojej makówki tak, aby nie widzieć w każdej sprawie polityki? gówno to kogo obchodzi czy to pis czy po. tutaj artykuł jest o drodze. nie masz jeszcze sraki z tego jadu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Zdjęcia nie są porównaniem. Widać w oddali drzewa i pagórki, czego na zdjęciu po lewej nie ma. Oszukujcie dalej...
Masz rację .Jesteś idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław napisał:
A po jaki kij ciemnogrodzianom pisowskim taka droga? I tak będą narzekać, że lipa. Ich wozy drabiniaste się nie nadają do jazdy po takiej drodze. Ale to wina Tuska. Wiadomo.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Zdjęcia nie są porównaniem. Widać w oddali drzewa i pagórki, czego na zdjęciu po lewej nie ma. Oszukujcie dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jest droga jak malowanie, śliczna i realna! za kilka dni będziesz baranie po niej jezdził, więc kto cię głąbie oszukuje? jakie porównanie pasuje do twojego umysłu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław napisał:
A po jaki kij ciemnogrodzianom pisowskim taka droga? I tak będą narzekać, że lipa. Ich wozy drabiniaste się nie nadają do jazdy po takiej drodze. Ale to wina Tuska. Wiadomo.
A po taki kij żeby mogli pojechać do stolicy i udzielic poparcia Antoniemu Maciarewiczowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, że powstają drogi w województwie lubelskim. Ja czekam na A2 z Kałuszyna do Koroszczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Świetnie, że powstają drogi w województwie lubelskim. Ja czekam na A2 z Kałuszyna do Koroszczyna
Tusk mówił, że po 2050 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zegarek dla tuska i dla novaka i sprawy od razu pójdą zajebiście do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pragniesz aby Nowak miał Pobiedę na ręku?Stać Go na lepszy zegarek Ja nie zazdroszczę Henryk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk napisał:
pragniesz aby Nowak miał Pobiedę na ręku?Stać Go na lepszy zegarek Ja nie zazdroszczę Henryk
To dlaczego sobie nie kupi, tylko się tak upadla i KLEJI ??? już go pod pachami uwierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk napisał:
pragniesz aby Nowak miał Pobiedę na ręku?Stać Go na lepszy zegarek Ja nie zazdroszczę Henryk
Ja też nikomu nie zazdroszczę,ale brzydzę się takimi pseudo politykami-łapówkarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...