Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szczeniactwo wziąć za mordę i tymi mordami powycierać wulgarne napisy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szczeniactwo wziąć za mordę i tymi mordami powycierać wulgarne napisy.
Tobą tak robili i nic to nie dało. 
0
NACZELNY DZIENNIKA TO DEBIL KOMU ROBI NA ZŁOŚĆ BLOKUJĄC ARTYKUŁY - WYSTARCZY WPISAĆ DOM DZIECKA PRZYBYSŁAWICE - MAMY WSZYSTKIE INFORMACJE - MOGĘ OBIECAĆ, ŻE NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIĘ TEJ GADZINÓWKI - DZIENNIKA VEL SZTANDARU LUDU
0
Wychowankowie domów dziecka to bardzo szczególne przypadki - roszczeniowe "dzieci państwa" z wszystkimi tego konsekwencjami. Tutaj też miało to pewno miejsce.
0
Tam trzeba wprowadzić trochę dyscypliny oraz zasad jakie w każdym domu panują a nie gówniarstwo wodzi za nos wychowawców i dyrekcję. Zwrócenie przez wychowawcę uwagi aby wychowanek posprzątał swój pokój konczy na odpowiedz iż do sprzątania zatrudniona jest sprzątaczka jeśli wychowawca się upiera wtedy jest pisane po murach. Oglądanie telewizji do 3 rano. Dla mnie nie normalne. Ale jak się cały dzień przepierdzi w łóżku i tylko wstaje się zapchać kichę.
0
xvb wystam im swojego ryja by ci namalowali jakiś wulgarny napis b o jak widać po wpisie tylko do tego się nadaje.
0
Xvb Niewiem kim jesteś ale po komentarzu jestem wstanie stwierdzić iż swoją osobą nie reprezentujesz więcej niż przeciętne zero.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: