Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
szczeniactwo wziąć za mordę i tymi mordami powycierać wulgarne napisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczeniactwo wziąć za mordę i tymi mordami powycierać wulgarne napisy.
Tobą tak robili i nic to nie dało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NACZELNY DZIENNIKA TO DEBIL KOMU ROBI NA ZŁOŚĆ BLOKUJĄC ARTYKUŁY - WYSTARCZY WPISAĆ DOM DZIECKA PRZYBYSŁAWICE - MAMY WSZYSTKIE INFORMACJE - MOGĘ OBIECAĆ, ŻE NIGDY W ŻYCIU NIE KUPIĘ TEJ GADZINÓWKI - DZIENNIKA VEL SZTANDARU LUDU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wychowankowie domów dziecka to bardzo szczególne przypadki - roszczeniowe "dzieci państwa" z wszystkimi tego konsekwencjami. Tutaj też miało to pewno miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam trzeba wprowadzić trochę dyscypliny oraz zasad jakie w każdym domu panują a nie gówniarstwo wodzi za nos wychowawców i dyrekcję. Zwrócenie przez wychowawcę uwagi aby wychowanek posprzątał swój pokój konczy na odpowiedz iż do sprzątania zatrudniona jest sprzątaczka jeśli wychowawca się upiera wtedy jest pisane po murach. Oglądanie telewizji do 3 rano. Dla mnie nie normalne. Ale jak się cały dzień przepierdzi w łóżku i tylko wstaje się zapchać kichę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xvb wystam im swojego ryja by ci namalowali jakiś wulgarny napis b o jak widać po wpisie tylko do tego się nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xvb Niewiem kim jesteś ale po komentarzu jestem wstanie stwierdzić iż swoją osobą nie reprezentujesz więcej niż przeciętne zero.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...