Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Lilla Stefanek-PONIATOWA

Utworzony przez PONIATWA, 14 lutego 2014 r. o 18:15
Stefankowa  jakie ma osiągnięcia  ze kopnęła  piłkę śmiechu warte  
   Ty malutki ujadaczu aby na  tyle cie stac.Brak argumentow bo dobry gospodarz pod kazdym wzgledem i nie masz sie czego czepic.Czep sie tramwaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z sasiedniej gminy Bełżyce i z zazdroscia patrze na rozwoj gminy Poniatowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Poniatowej już 59 lat i jestem dumna z naszego miasteczka .Rozwija się ,pięknieje i są fajni ludzie.Władza się stara i robi co może . Jestem szarym człowieczkiem i mi żadna władza do tej pory nie wyrządza żadnej krzywdy.Pracowałam za komuny i dziś też pracuję .Tylko leń i nierób narzeka , że jest mu źle. Każdy miał prawo do nauki i do pracy. Kto był mądry wykorzystał swój potencjał i nie narzeka, a pracować trzeba zawsze i wszędzie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Poniatowej już 59 lat i jestem dumna z naszego miasteczka .Rozwija się ,pięknieje i są fajni ludzie.Władza się stara i robi co może . Jestem szarym człowieczkiem i mi żadna władza do tej pory nie wyrządza żadnej krzywdy.Pracowałam za komuny i dziś też pracuję .Tylko leń i nierób narzeka , że jest mu źle. Każdy miał prawo do nauki i do pracy. Kto był mądry wykorzystał swój potencjał i nie narzeka, a pracować trzeba zawsze i wszędzie.
  Madra i rozsadna wypowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Brzeziński na pewno nie wygra już w gminie Puławy. Akurat mam rodzinę w Górze Puławskiej i mieszkańcy są wściekli na niego, że wszystko robi dla Gołębia. Nie wyremontował nawet szkoły, a tak obiecywał. Nawet znana pani doktor, która bardzo mu pomogła wygrać ostatnie wybory teraz już się od niego odwraca. Więc pewnie wróci do Poniatowej bo nic innego mu nie pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością Pani Stefanek nie jest i nie była dobrym burmistrzem. Zajmowała się głównie prywatą, co jej na prawdę dobrze wychodzi. Tak na prawdę nie myśli o gminie i jej mieszkańcach. To co dzieje się w Poniatowej, w dużej mierze należy zawdzięczać pracownikom Urzędu Gminy a nie jej samej, i oczywiście każdym zbliżającym się wyborom. Dziwnym trafem najwięcej dzieje się przy takich okazjach. A poparcie co niektórych grup społecznych łatwo "kupić" różnymi obietnicami. Osobiście mogę bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że Pani Stefanek z całą pewnością nie zna się na prawie! Nie jest i nie była prawnikiem - praktykiem, co niestety widać po pracy urzędu i jej działaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając kwestię czy pani Stefanek jest dobrym burmistrzem czy nie - pokaż mi gminę/miasto w którym nie dzieje się więcej przed wyborami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością Pani Stefanek nie jest i nie była dobrym burmistrzem. Zajmowała się głównie prywatą, co jej na prawdę dobrze wychodzi. Tak na prawdę nie myśli o gminie i jej mieszkańcach. To co dzieje się w Poniatowej, w dużej mierze należy zawdzięczać pracownikom Urzędu Gminy a nie jej samej, i oczywiście każdym zbliżającym się wyborom. Dziwnym trafem najwięcej dzieje się przy takich okazjach. A poparcie co niektórych grup społecznych łatwo "kupić" różnymi obietnicami. Osobiście mogę bez żadnych wątpliwości stwierdzić, że Pani Stefanek z całą pewnością nie zna się na prawie! Nie jest i nie była prawnikiem - praktykiem, co niestety widać po pracy urzędu i jej działaniach.
  Daj przyklady ze zle rzadzila przez te 8 lat.Jestem przeciwnego zdania to wlasni ona zmienila miasto.Wedlug ciebie co miala zrobic a nie zrobila? Ja bede na nia glosowal bo sie sprawdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, ze sie sprawdza. Nie musi sie znac na wszystkim, ma od tego urzad. Ona ma dobrze zarzadzac, bez strachu przed powiatem i dla dobra swojego miasta, a w tym zadaniu sie spawdza. PSLowski czlowieczek kladzie pod nogi klody, a Poniatowa sie rozwija mimo wszystko. To jest zasluga Stefankowej i mimo tego, ze mozna jej nie lubic, to podwazyc jej zaslug nie da sie. Dla powiatu pewnie tez by duzo zrobila gdyby weszcie zastapila tego malutkiego czlowieczka, ktory z nikim poza swoimi dogadac sie nie potrafi i umie tylko wyprzedawac wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, ze sie sprawdza. Nie musi sie znac na wszystkim, ma od tego urzad. Ona ma dobrze zarzadzac, bez strachu przed powiatem i dla dobra swojego miasta, a w tym zadaniu sie spawdza. PSLowski czlowieczek kladzie pod nogi klody, a Poniatowa sie rozwija mimo wszystko. To jest zasluga Stefankowej i mimo tego, ze mozna jej nie lubic, to podwazyc jej zaslug nie da sie. Dla powiatu pewnie tez by duzo zrobila gdyby weszcie zastapila tego malutkiego czlowieczka, ktory z nikim poza swoimi dogadac sie nie potrafi i umie tylko wyprzedawac wszystko.
  Ja tez tak sdze ze gdyby zostala Starosta to zrobilaby porzadek z tym towarzystwem i cos by ruszylo w powiecie.Powiat jest zaniedbany i to widac na kazdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BĘDĘ WSPIERAĆ NASZĄ burmistrz ponieważ za jej rządów dużo się dzieje i zmienia. Jestem mieszkanką od kilkudziesięciu lat i chcę spokojnie dożyć starości .WIEM ,że się sprawdza i dużo robi na rzecz naszego miasta.Ludzie obcy przyjeżdżają i chwalą nasze miasteczko ,jest ładnie utrzymywane . A PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE. Z PUSTEGO I salomon nie naleje. KAŻDY NOWY OBIECUJE ,ciekawe skąd wezmą kasę. CHYBA ,ŻE GÓRNIKOM ZABIORĄ PRZYWILEJE dziś ludzie nie są głupi i nie dadzą się oszukać obietnicami,których nie można spełnić. DAJĘ NASZEJ BURMISTRZ 55% GŁOSÓW ODDANYCH NA JEJ RZECZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BĘDĘ WSPIERAĆ NASZĄ burmistrz ponieważ za jej rządów dużo się dzieje i zmienia. Jestem mieszkanką od kilkudziesięciu lat i chcę spokojnie dożyć starości .WIEM ,że się sprawdza i dużo robi na rzecz naszego miasta.Ludzie obcy przyjeżdżają i chwalą nasze miasteczko ,jest ładnie utrzymywane . A PRACOWAĆ TRZEBA WSZĘDZIE. Z PUSTEGO I salomon nie naleje. KAŻDY NOWY OBIECUJE ,ciekawe skąd wezmą kasę. CHYBA ,ŻE GÓRNIKOM ZABIORĄ PRZYWILEJE dziś ludzie nie są głupi i nie dadzą się oszukać obietnicami,których nie można spełnić. DAJĘ NASZEJ BURMISTRZ 55% GŁOSÓW ODDANYCH NA JEJ RZECZ.
  Zycze Stefankowej wygrania w pierwszej turze.Ta trojka to wielkie nieporozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, Czy np. nauczyciele myślą, że inny kandydat nagle wyczaruje kasę na podwyżki?  Ze w szpitalu będzie lepiej pielęgniarkom? Ze burmistrz z nadania zielonych i kapelusznika pomoże? guzik, nie pomoże. naprawianie wg. zielonych to likwidacja. Widać to po wszystkich instytucjach jakimi zawiaduje powiat. Likwidacja, łączenie, wpychanie swoich - przegrane sprawy w sądach pracy itd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badzo pozytywna osoba :) i dobry gospodarz. Na pewno ma mój głos. Świetny fachowiec w dziedzinie zarządzania. Bardzo dużo zrobiła i robi dla swojego miasta i gminy. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt ze p. Burmistrz reprezentuje PO. ta partia sie już nażądziła wystarczająco, teraz to już aby tylko sie nachapać, więc na mój glos pani Stefanek liczyć nie może, poza tym dobrze by było gdyby na tym stanowisku powiało świerzym powietrzem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt ze p. Burmistrz reprezentuje PO. ta partia sie już nażądziła wystarczająco, teraz to już aby tylko sie nachapać, więc na mój glos pani Stefanek liczyć nie może, poza tym dobrze by było gdyby na tym stanowisku powiało świerzym powietrzem
   Jak na razie nie widze lepszych ludzi niz ci co sa w PO.Co to znaczy" Burmistrz juz sie narzadzila".To znaczy, ze mimo, ze ktos jest dobrym fachowcem ale  nie bedziemy go wybierac zeby powialo jakims swiezym powietrzem.Niewazne, ze moze byc to jakis nieudacznik.Czy warto ryzykowac sie pytam.Ja bede na nia glosowal. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naŻądziło i swieRZym :-D padlam :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko było by w porządku, gdyby nie fakt ze p. Burmistrz reprezentuje PO. ta partia sie już nażądziła wystarczająco, teraz to już aby tylko sie nachapać, więc na mój glos pani Stefanek liczyć nie może, poza tym dobrze by było gdyby na tym stanowisku powiało świerzym powietrzem
  Koles byki sadzisz na poziomie  szkoly podstawowej i myslenie tez  lotne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Koles byki sadzisz na poziomie  szkoly podstawowej i myslenie tez  lotne.   
  Jest z PSL/ZSL. Czego się spodziewasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest z PSL/ZSL. Czego się spodziewasz?
  Tak wyglada ze facio jest z tego ugrupowania i wiadac jak on narzadzil.PSL-ZSL pokazalo co mozna w powiecie zlikwidowac od cukrowni poprzez mleczrnie ,szpital i sadu tez nie obronil przed nieudacznikiem  Gowinem itd.W Poniatowej zlikwidowal LO,przychodnie i dzieki Stefankowej ktora kupila ja to zostala uratowana.Nie zrobil ani jednej  ulicy w Poniatowej nie mowiac o drogach.Jezeli bedziecie glosowali na PSL to pal was lich.Nie narzekajcie pozniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...