Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Świdnik jak zwykle prawie wszystko omija. Poczekamy zobaczymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem wtedy koło Elizówki , niestety auto ucierpiało ..... ale to było dziwne uczucie siedząc w aucie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba powinieneś się cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
turka z gradem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w jastkowie wlasciwie na panienszczyznie mieszkaja zleludzie jEST TAM TAKA JEDNA RODZINKA CO WSZYSTKICH WOKOŁ MA ZA NIC A SIBIE UWAZAJĄ ZA CUD ŚWIATA WIERZĄ W CZARY I GUSLA HAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez wracalem z jeziora i w okolicach turki sypnelo tym gradem, ludzie zaczeli wariowac- uciekac samochodami na pobocze, szukac drzew ale wszystkie juz byly pozajmowane. Stukalo w puszke samochodu niesamowicie, ale ze wszyscy probowali sie chowac to po wyprzedzeniu kilku samochodow droga w strone lublina byla juz pusta i po wcisnieciu gazu minuta i bylo po burzy. Taka przygoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani z Tomaszowic gratuluję głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie coś potężnego nadciąga od południa w kierunku Opola Lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam nad Nałęczowem też coś ostro zaczyna huczeć!!! wcześniej też spadł grad ale był malutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Siemieniu cisza ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed tym gradem co dzisiaj spadl , bylo bardzo dziwnie, bo grzmialo, ale w ogole nie bylo piorunow, wlasciwie grzmialo non stop, grad w Dysie i Nasutowie wielkosci jajek, mam uszkodzone dwa samochody
wak napisał:
potwierdzam nad Nałęczowem też coś ostro zaczyna huczeć!!! wcześniej też spadł grad ale był malutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niemcach mnie złapało...nie wiem co gorsze-stanie pod drzewem kiedy drzewa się łamały czy jazda 20/1h ja tam jechałam :)ale FAKT -kuźwa nie było nic widać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nad Kraśnikiem już z godzinę coś krąży!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja wracałem z jeziora nagle wszyscy staneli i szukali drzew zeby schowac auto, ja znalazlem malutkie ale gęste drzewko i pomogło nic nie uszkodzone a waliły takie kulki jakich w życiu nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Jakubowicach Konińskich rozwaliło mi elewacje i pogieło blachodachówke,sąsiadom podzórawło dachy .Ubezpieczenie domu mam od 2 dni lol... słysze nadciąga następny kataklizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota czy mądrość nie zrozumieć ironii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g
Pani z Tomaszowic napisał:
Głupota czy mądrość nie zrozumieć ironii?
gdzie Ty masz tę osobe? bo jakoś nie kumam...tej Pani z Tomaszowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP CHAMOM WSZELKIEJ MAŚCI NA TYM FORUM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest cham. to ten co uwaza innych hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie leje i disco na całego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...