Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burza zbliża się do woj. lubelskiego. W Łodzi połamane drzewa i przygniecione auta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2017 o 08:56 Powrót do artykułu
Szkoda ze autor nie zapoznał sie z innymi mapami. Ta burza ominie Lublin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam nadzieję że nie będzie eksplozji nad Lublinem BYŚŚŚŚŚŚ
0
na północ od Dęblina przejdzie
0
Puławy kawałkiem tylko złapało
0
undefined napisał:
Szkoda ze autor nie zapoznał sie z innymi mapami. Ta burza ominie Lublin
 Napisane jest "Burza zbliża się do woj. lubelskiego" ... a nie "Burza zbliża się TYLKO do Lublina". Zresztą sam Lublin minęło o włos.
0
napisane jest tł.ku że ominie lbn 
0
Łęczna pany napisał:
napisane jest tł.ku że ominie lbn
 widzę bar.nie, że nadal nie rozumiesz. Jeśli piszesz,że autor nie zapoznał sie z mapami bo burza ominie Lublin to ja powiem tak - przeczytaj jeszcze raz i jeszcze raz "Burza zbliża się do woj. lubelskiego" a potem jeszcze raz. A jak nadal nie rozumiesz to mała podpowiedź - W skład woj. lubelskiego wchodzą tez inne miejscowości/tereny. Zrozumiał?  
0
Następnie w województwie lubelskim nie było burzy więc autor wprowadził błąd czytelników, jesi coś sie zbliża to winno nastąpić w tym przypadku autor nie powinien na ramach gazety zajmowac sie pogodą
0
undefined napisał:
następnie w województwie lubelskim nie było burzy więc autor wprowadził błąd czytelników, jesi coś sie zbliża to winno nastąpić w tym przypadku autor nie powinien na ramach gazety zajmowac sie pogodą
jesteś pewien? ******tinypic.pl/s2wk28713o2x
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: