Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To kara za profanację Krzyża przez POlszewickie bojówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładna "burza piaskowa" była w centrum miasta (narutowicza). kurz/pył/piasek - wszystko to, co znajdowało się na ziemi zostało podniesione na wysokość kilku pięter, zwykłego wiatru to nie przypominało. na szczęście dużych przedmiotów nie unosiło, szkód brak, drzewa w moim otoczeniu całe.

ciekawe zjawisko, bynajmniej nie widziałem czegoś takiego wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma takiej gminy jak Wólka Lubelska, jest gmina Wólka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to kara od boga dla jarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TE ZAJECHANE MOCHEROWE BERETY TO NIE POWINNY JUŻ O TEJ POŻE SPAĆ ,SZCZĘKA W KUBEK I LULU PA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - Tarasowa: Wychodzę na balkon, a tam czyjeś spodnie przelatują.... :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie też przeszła wichura silna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dopiero wruciłem z akcji po burzy i powiem wam że takiej ilosci powalonych konarów drzew juz dawno niewidziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAŁAMKA JUŻ STARUCHY SPAĆ napisał:
A TE ZAJECHANE MOCHEROWE BERETY TO NIE POWINNY JUŻ O TEJ POŻE SPAĆ ,SZCZĘKA W KUBEK I LULU PA.
tak głupiego postu i człowieka jak ty to nigdy nie czytałem a widziec to durnego nie chce nawet kiedykolwiek ogladac,czy ty jałopie nigdy nie bedziesz starym?ty to jak sie podstarzejesz,nie zestarzejesz jeszcze jak bedziesz sra....,to sie bedziesz trawy,krzakow trzymał kmilisz?ryj w kubeł i do piachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BlueMouth napisał:
Lublin - Tarasowa: Wychodzę na balkon, a tam czyjeś spodnie przelatują.... :|
i co?juz sie smiac?no jest nawet z czego,smiej sie i sie ciesz z swoich głupkawych postow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opolu Lubelskim na Ul. Krótkiej nie przewróciła się latarnia tylko gałaź urywająca się z drzewa zerwała linie od latarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
i co?juz sie smiac?no jest nawet z czego,smiej sie i sie ciesz z swoich głupkawych postow
łahahaha sie spuszyłeś hehe pewnie tobie te spodnie z tyłka zdarło i musiales w majtach przez cale osiedle pomykac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w okolicach Puław, Dęblina też nieźle grzmiało. Zresztą w większości okolic Lublina są połamane gałęzie bo stare drzewa rosną nad samą ulicą. No cóż nie tylko drogi mamy super, mamy też atrakcje w postaci spadających gałęzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie należy powołać Wydział,który zajmowałby się właściwym utrzymaniem terenów zielonych.Gorzej jeśli taki już istnieje.Ale patrząc na skutki burz za każdym razem -jest to niemożliwe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burza w Józefowie nad Wisłą siła wiatru była bardzo duża obok mojego bloku drzewo wiatr wyrwał z korzeniami, dwa garaże blaszaki odfrunęły pozostawiając lekko uszkodzone auta. Rano odnalazły się w sąsiednim sadzie. pozdrawiam ad64
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z poprzednikami. Jestem z okolic Ryk, tyle, że mieszkam już w pow. garwolińskim. Najgorsze jest to, że wraz mamy mało sprzętu, który by mógł przewidzieć zachowanie się pogody, a potem widoczne są tylko skutki naszej małostkowości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wichury biorą się nie wiadomo skąd. A efekty są jakie są. Władze robią zdecydowanie za mało, aby ostrzegać ludzi przed zbliżającymi się niefortunnymi zawirowaniami natury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...