Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
o 22.35 odjerzdza ostatni autobus 25 do Prawiednik, gdyby linia byla przedluzona do Piotrowic nie byloby problemu. A biorac pod uwage cene biletu w strefie podmieiejskiej np. ulgowego to zaplacimy 1,9 zl a za busa 4 zl, wiec taka linia autobusowa jaka kiedys byla M-ka na pewno moglby liczyc na nasze zainteresowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wójt poradził: kupta se samochody a nie d..pę zawracajta, róbta tłok w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to duży problem....ludzie nie mają wyboru i dojeżdżają własnymi autami(większe zanieczyszczenie środowiska itd.) dlaczego nie dojeżdża miejska M-ka jak w dawnych latach tylko prywatny przewoźnik trzeba zrobić porządek z tą banda hołoty na czele ze zapaśniętym wójtem Gminy.....UKŁADY ....  UKŁDZIKI..ŚMIERDZI Z DALEKA...   Ludzie obudźcie się.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie ma problemu z dojazdem , te uczniaki tylko !! dla pracującego gdzieś długo i daleko to cholerny problem zwłaszcza sobota niedziela, jak musiałem nocować po rodzinie i często mnie w domu nie było a że mam teścia akocholika i czuba w końcu doszło do podwójnej tragedii w mojej rodzinie [ rodziny już praktycznie nie mam i nie wiem czy nie zostanę tylko z dzieckiem prace straciłem ] a wszystko przez to że mnie w domu nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...