Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Starostwie Powiatowym w Janowie Lubelskim można wynająć sobie samochód z kierowcą na wyjazd do W-wy ? Jestem redaktorem lokalnej gazety. Mogę ? Ile to kosztuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tylko takie przekręty będzie robił, to PO i PSL nie przebije za milion lat świetlnych, tacy z nich mistrzowie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale afera, aj waj ... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łże jak pies - nic mu nie zrobią bo ma immunitet :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien polecieć samolotem jak 90% jego kolegów posłów - oczywiście na koszt państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślałem  że to święty bielecki miałem inne zdanie  onim ale wszyscy popełnimy błędy  ale jest ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łże jak pies - nic mu nie zrobią bo ma immunitet :D
 Pani Alu, nie pozwól aby byle jaki poślina obcierał sobie swoją zafajdaną gębę dobrym Twoim imieniem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wolno wojewodzie................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biuro Obsługi Sejmu podliczyło właśnie, jak posłowie wydawali publiczne pieniądze w 2006 roku. Okazało się, że najbardziej lubią podróże. Wśród lubelskich posłów rekordy biją: Jerzy Bielecki (PiS), Bolesław Borysiuk (Samoobrona), Tomasz Dudziński (PiS), Zofia Grabczan (Samoobrona), Alina Gut (Samoobrona), Henryk Młynarczyk (niezrzeszony), Franciszek Stefaniuk (PSL) i Sławomir Zawiślak (PiS). Od początku kadencji wyjeździli za nasze pieniądze benzynę wartą 40-41 tys. zł. Maksymalny limit, jakim dysponują, to 41191,50 zł. I nie muszą nawet przedstawiać rachunków. http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,1000054685,poslowie-lubia-zatankowac.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Ci co nie latają i nie mają łatwego dostępu do koleji to jeżdźą prywatnymi samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory starosta Jerzy B. traktował starostwo jak własność i nadal tak pozostanie. Pisiuchy górą! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
toż to takie pisowskie, oj będzie się działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie wle o co chodzi wsadzili go i wywiezli nawet nie zauwazyl do jakiego damochodu wsiada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK, niech tak dalej robią . Za 4 lata weryfikacja i wtedy popłyną jak ostatnio PO.Dalej ,śmialo....smietnik historii czeka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jechałem jako pasażer – przekonuje Jerzy Bielecki. – Dysponentem auta była pani redaktor z lokalnej gazety." Święta prawda!!! Pani Redaktor poczytnej, lokalnej gazety, wydawanej w nakładzie kilkuset egzemplarzy, miała zrobić wywiad z prezydentem Dudą. Były starosta, obecny poseł PiS, stał na stopa, więc okazyjnie go zabrali. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jutro wyjazd do Warszawy na zajęcia. Jako skromny student mam pytanie. Czy samochód starostwa w janowie nie będzie przejeżdżał przez Polichn e około 7.00 ? Chętnie załapię się ,,na łepka" :)  mi też jako obywatelowi tego kraju należy się podwózka państwowym autem. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie w PiS "z pokolenia na pokolenie" posłów przekazywana jest magiczna wiedza, jak podróżować, aby się nie wykosztować.. Wszak nie sposób zapomnieć dokonania Hofmanów i spółki :) A tak na marginesie, to głupszego tłumaczenia nie mógł pan poseł wydumać? Chyba, że się mylę twierdząc, że radaktorki lokalnych czasopism powinny podróżowac służbowo na koszt swoich redakcji, a nie podatników..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jechałem jako pasażer – przekonuje Jerzy Bielecki. – Dysponentem auta była pani redaktor z lokalnej gazety." Święta prawda!!! Pani Redaktor poczytnej, lokalnej gazety, wydawanej w nakładzie kilkuset egzemplarzy, miała zrobić wywiad z prezydentem Dudą. Były starosta, obecny poseł PiS, stał na stopa, więc okazyjnie go zabrali. :)
Jak osoba nie związana z zakładem pracy umową o praę może być dysponentem samochodu,którego właścicielem jest STAROSTWO chyba ,że gazeta też jest własnością starostwa.Prawdopodobnie koszt przejazdu przekracza 450 zł,a w Janowie chyba jest Prokuratura Rejonowa?Około 500 km x 2.20=1100zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda o PIS. Plują w twarz i mówią że deszcz pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jutro wyjazd do Warszawy na zajęcia. Jako skromny student mam pytanie. Czy samochód starostwa w janowie nie będzie przejeżdżał przez Polichn e około 7.00 ? Chętnie załapię się ,,na łepka" :)  mi też jako obywatelowi tego kraju należy się podwózka państwowym autem. :D
Po prostu pieknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...