Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czego można się spodziewać po ludziach związanych z PiSem? Na pewno nie poszanowania prawa, skoro przykład idzie od samego prezydenta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wójt to przypadkiem nie jest z PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przewraca się w głowie takim ludziom co chapneli trochę władzy i uważają że im wszystko wolno, nie zależnie od partii, porostu buraki!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jakiej partii bije pokłony ten cwaniak, ale takich do łopaty na całe życie, a jak nie umie to przeszkolić bo gotów się celowo skaleczyć i żądać renty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojt z PIS tak by sie nie zachowal. Prawdopodobnie byl to wojt z innej parti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojt z PIS tak by sie nie zachowal. Prawdopodobnie byl to wojt z innej parti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On moim zdaniem jest dyktatorem rządnym władzy, nie liczył się z nikim a zwykłych ludzi miał za nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten wyrok powinien być przestrogą dla innych włodarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pani Beatko trzymałem za panią kciuki i się udało unicestwić łobuza pozdrawiam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tę sprawę od tzw. "podszewki", zanim wymieniony "Skazany" zaczął pełnić funkcję wójta w tej gminie (być może nawet nie przewidywał, że za kilka lat tak się stanie). Już kilka lat przed objęciem przez "Skazanego" funkcji wójta w naszej pięknej gminie na terenie owej szkoły zaczeła rozwijać swoją działalność i to z ogmomnym powodzeniem tzw. "sitwa", czy też "klika", w której skład wchodzili:............................... . Cierpieli na tym bardzo pozostali nauczyciele z najróżniejszych powodów. (nie jestem pracownikiem tej placówki i nigdy nie zadarzyło mi się nim być na moje szczęście). Poraża mnie "sprawiedliwość" sądów, kiedy są osoby mające świadomość, że sąd się myli, ponieważ były świadkami pewnych zdarzeń w dalekiej przeszłości. Nieświadomi niczego ludzie jak widzę uważają, że dyrektorka jest tu ofiarą, natomiast "skazany" - katem. Otóż jest dokładnie odwrotnie. No i jeszcze te kompromitujące komentarze, które widzę pod tym artykułem. Oby Was nikt nigdy nie osądził w podobny sposób. I mocno podkreślam, iż nie jestem osobą spokrewnioną z byłym wójtem, nie jestem jego byłym współpracownikiem, podwładnym, itp. Co się dzieje z tym narodem..Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dyrektorką szkoły w Jastkowie powinien się ktoś zająć. Wcale nie jest lepsza od tego wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktora???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tę sprawę od tzw. "podszewki", zanim wymieniony "Skazany" zaczął pełnić funkcję wójta w tej gminie (być może nawet nie przewidywał, że za kilka lat tak się stanie). Już kilka lat przed objęciem przez "Skazanego" funkcji wójta w naszej pięknej gminie na terenie owej szkoły zaczeła rozwijać swoją działalność i to z ogmomnym powodzeniem tzw. "sitwa", czy też "klika", w której skład wchodzili:............................... . Cierpieli na tym bardzo pozostali nauczyciele z najróżniejszych powodów. (nie jestem pracownikiem tej placówki i nigdy nie zadarzyło mi się nim być na moje szczęście). Poraża mnie "sprawiedliwość" sądów, kiedy są osoby mające świadomość, że sąd się myli, ponieważ były świadkami pewnych zdarzeń w dalekiej przeszłości. Nieświadomi niczego ludzie jak widzę uważają, że dyrektorka jest tu ofiarą, natomiast "skazany" - katem. Otóż jest dokładnie odwrotnie. No i jeszcze te kompromitujące komentarze, które widzę pod tym artykułem. Oby Was nikt nigdy nie osądził w podobny sposób. I mocno podkreślam, iż nie jestem osobą spokrewnioną z byłym wójtem, nie jestem jego byłym współpracownikiem, podwładnym, itp. Co się dzieje z tym narodem..Pozdrawiam.
  A co się dzieje z ludźmi, że nie potrafią w składny zrozumiały dla innych sposób wypowiedzieć się publicznie?! Tak, tak, mam na myśli ciebie - "mądralo". Takiego bełkotu dawno nie widziałem. Zero sensu, zero myśli... . I nie broń tak tego buraka, który powinien odpowiadać i za innych, za uporczywe nękanie, ciąganie po sądach za niemałe publiczne pieniądze. I nie chrzań o sprawiedliwości, o której nie masz pojęcia! Człowiek, którego tak bronisz, kogoś skrzywdził, pomówił, podważył zaufanie nie mając po temu żadnych podstaw. Walczył aż do granic absurdu z instytucjami, osobami, nie potrafił jednak pokonać siebie, swoich fobii, uprzedzeń, niewiedzy. Nie potrafił, a raczej nie chciał! Niech więc teraz płaci za to. Dziwić tylko może, że mieszkańcy gminy, nie w ciemię przecież bici, obdarzyli takiego  kogoś  zaufaniem, nie dostrzegając ani jego niekompetencji, ani braku kultury. Mam nadzieję, że oskarżyciele nie poprzestaną na tym i domagać się będą surowszej kary. Szczerze ich do tego namawiam.  P.S. Pan S. nie był z PiS-u. Kiedyś podobno związany był z LPR. Co to za partia, niech zgadują ciekawscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz, że nie z PiS? Akurat metody sprawowania władzy podobne do tych Jarosława - uczył się od Prezesa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A co się dzieje z ludźmi, że nie potrafią w składny zrozumiały dla innych sposób wypowiedzieć się publicznie?! Tak, tak, mam na myśli ciebie - "mądralo". Takiego bełkotu dawno nie widziałem. Zero sensu, zero myśli... . I nie broń tak tego buraka, który powinien odpowiadać i za innych, za uporczywe nękanie, ciąganie po sądach za niemałe publiczne pieniądze. I nie chrzań o sprawiedliwości, o której nie masz pojęcia! Człowiek, którego tak bronisz, kogoś skrzywdził, pomówił, podważył zaufanie nie mając po temu żadnych podstaw. Walczył aż do granic absurdu z instytucjami, osobami, nie potrafił jednak pokonać siebie, swoich fobii, uprzedzeń, niewiedzy. Nie potrafił, a raczej nie chciał! Niech więc teraz płaci za to. Dziwić tylko może, że mieszkańcy gminy, nie w ciemię przecież bici, obdarzyli takiego kogoś zaufaniem, nie dostrzegając ani jego niekompetencji, ani braku kultury. Mam nadzieję, że oskarżyciele nie poprzestaną na tym i domagać się będą surowszej kary. Szczerze ich do tego namawiam. P.S. Pan S. nie był z PiS-u. Kiedyś podobno związany był z LPR. Co to za partia, niech zgadują ciekawscy." No prosze, jacy wy dzisiaj wszyscy wyedukowani, sprawiedliwi, dbający o składnię, jednoczesnie nazywając "burakami" innych. Hipokryzja leje się strumieniami z wypowiedzi o podobnych treściach. Ty nie jesteś w stanie udowodnić, gdzie leży prawda. Czy jesteś w stanie to zrobić? Zżera mnie ciekawość. Jestem osobą, która przebywała na terenie tej placówki jakiś czas w najgorszym z możliwych momentów, na szczęście nie bylo między mną a placówką ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ. Nie zamierzam Opierasz sie wyłącznie na tym, co usłyszysz i przeczytasz, skoro tak usilnie bronisz stanowiska "pokrzywdzonej". Byłeś tam zanim pan "S" objął rządy w gminie?? Widziałeś, co tam się działo?? Podejrzewam, że Twoja odpowiedz jest przewidywalna. Może najpierw zapanuj nad swoim "bełkotem"?? Hm?? Żenujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wyrok nie rozwiązuje problemu poczynań Zbigniewa S. Jak to się ma do obecnej rzeczywistości, kiedy w Gminie Jastków jest kontynuacja przyjętej strategii byłego wójta Zbigniewa S.? Czy w tych poczynaniach nie dostrzega się konfliktu z obowiązującym prawem? Przykładem może tu być uchwalone studium w gminie Jastków, które podstępnie zostało uchwalone z inicjatywy nowej Pani Wójt? Czym to się różni od standardów jakie były przyjęte w poprzedniej kadencji, kiedy panował Zbigniew S.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to byli i obecni Radni Gminy Jastków którzy bardzo aktywnie pomagali byłemu wójtowi S. w jego "pracy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A co się dzieje z ludźmi, że nie potrafią w składny zrozumiały dla innych sposób wypowiedzieć się publicznie?! Tak, tak, mam na myśli ciebie - "mądralo". Takiego bełkotu dawno nie widziałem. Zero sensu, zero myśli... . I nie broń tak tego buraka, który powinien odpowiadać i za innych, za uporczywe nękanie, ciąganie po sądach za niemałe publiczne pieniądze. I nie chrzań o sprawiedliwości, o której nie masz pojęcia! Człowiek, którego tak bronisz, kogoś skrzywdził, pomówił, podważył zaufanie nie mając po temu żadnych podstaw. Walczył aż do granic absurdu z instytucjami, osobami, nie potrafił jednak pokonać siebie, swoich fobii, uprzedzeń, niewiedzy. Nie potrafił, a raczej nie chciał! Niech więc teraz płaci za to. Dziwić tylko może, że mieszkańcy gminy, nie w ciemię przecież bici, obdarzyli takiego kogoś zaufaniem, nie dostrzegając ani jego niekompetencji, ani braku kultury. Mam nadzieję, że oskarżyciele nie poprzestaną na tym i domagać się będą surowszej kary. Szczerze ich do tego namawiam. P.S. Pan S. nie był z PiS-u. Kiedyś podobno związany był z LPR. Co to za partia, niech zgadują ciekawscy." No prosze, jacy wy dzisiaj wszyscy wyedukowani, sprawiedliwi, dbający o składnię, jednoczesnie nazywając "burakami" innych. Hipokryzja leje się strumieniami z wypowiedzi o podobnych treściach. Ty nie jesteś w stanie udowodnić, gdzie leży prawda. Czy jesteś w stanie to zrobić? Zżera mnie ciekawość. Jestem osobą, która przebywała na terenie tej placówki jakiś czas w najgorszym z możliwych momentów, na szczęście nie bylo między mną a placówką ŻADNYCH ZOBOWIĄZAŃ. Nie zamierzam Opierasz sie wyłącznie na tym, co usłyszysz i przeczytasz, skoro tak usilnie bronisz stanowiska "pokrzywdzonej". Byłeś tam zanim pan "S" objął rządy w gminie?? Widziałeś, co tam się działo?? Podejrzewam, że Twoja odpowiedz jest przewidywalna. Może najpierw zapanuj nad swoim "bełkotem"?? Hm?? Żenujące.
  Nie wiem, co działo się w tej szkole wcześniej, nie mnie to oceniać. Nie usprawiedliwia to jednak działań byłego wójta. Podłość i brnięcie w łamanie prawa (kwestionowanie kwalifikacji potwierdzonych i dokumentami, i przepisami prawa; nierespektowanie ustawy o systemie oświaty nakazującej powołanie dyrektora na podstawie wyników konkursu na 5 lat; nękanie kontrolami; opieranie opinii na anonimach) nie usprawiedliwia nikogo i niczego! Za winą pana S. przemawiają konkretne, udowodnione przewinienia, tymczasem ty wyjeżdżasz podobnie jak twój pryncypał - z pomówieniami, półsłówkami, niedomówieniami. Myślę, na podstawie stylu i pisowni, że jeśli jesteś byłym uczniem (uczennicą), to daremnie trudzili się twoi nauczyciele w rzeczonej szkole, jeśli zaś nauczycielem, to nie najlepsze świadectwo wystawiasz sobie samemu (samej). A wrażliwość na łamanie prawa (a wójt je łamał) powinna być cechą większości ludzi. Pamiętasz? "Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni...". Dziś należę (myślę, że w licznym gronie) do nasyconych i cieszy mnie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samorząd jak sama nazwa wskazuje będzie zawsze dokonywał "samorządów" i każdy następny będzie robił tak samo, ponieważ system w tym kraju działa na korzyść klik, a nie podatnika. Ja obserwuje rządy trzech kolejnych w tej gminie i zawsze jest ten sam schemat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co Panie S. warto było ? A ze zwykłych ludzi pan drwił !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...