Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bychawa: Młodociani bandyci pobili pod restauracją 9 osób

Utworzony przez A/H1N1, 4 listopada 2010 r. o 12:30 Powrót do artykułu
Radni się w knajpach leją po zębach, to i młodzież bierze z nich przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów takie hojraki zasrywały się ze strachu w okolicznym parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah restauracja hahaha chyba knajpa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poucinać gnojom jajka i nie zawracać sobie nimi dupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd jest drugi sprawca z Bełżec? a gdzie to jest z Bełżca czy z Bełżyc bo ciężko zrozumieć co autor miał na myśli Takich chojraków to tylko do zagrody wpuszczać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elektorat PO bawi sie na całego. trzeba liberalnym być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z bełżyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE MI JEDNEGO POTEM DRUGIEGO , ZAMKNIJCIE GO ZE MNĄ W KLATCE , BARDZO CHĘTNIE WYMIERZE KARE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładni chłopcy,tylko do jajek przytulić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za 2 cioty?? nie mogło się tam zebrać z 5 chłopa pod tą knajpą i przerobić te końsko podobne ryje na pomidory??!! tu aż się prosi w klatce zamykać takich człeko podobnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brechta każdy z was może być w takiej sytuacji a ten kto się udziela ze co by z nimi nie zrobił to znaczy ze jest zwykłym lamusem , hejterem , itp. ku...o a po za tym aby można było mówić co kol wiek należny wiedzieć o wszystkim co się tam wydarzyło i kim były ofiary pozdrowienia z Bychawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy gównolici hejterzy co wy mozecie wiedziec kazdy z was to maly rudy chlopczyk w okularach napinajacy sie przed monitorem kazdemu z was nalezy sie ogromny lisc frajerzy pozdrawiam kondony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha @2up je***y pajac ciekawe czy bys cos powiedzial donich jak mi ci przed geba staneli ^^ pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nc napisał:
hahaha @2upje***y pajac ciekawe czy bys cos powiedzial donich jak mi ci przed geba staneli ^^ pzdr
to sie tyczy tego ~wak~ pzdr z Bychawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja chłopaki dojebaliście wieśniaków. Niestety frajerstwo to częsty przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałam,że Bychawa to takie spokojne miasto:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy ci ktorzy wypisuja rozne zeczy typu "dajcie mi go" i inne farmazony , zaluje ze was tam nie bylo wiadomo by bylo kto sie rozjebal xD POZDROWIENIA Z BYCHAWY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BICWIESNIAKÓW napisał:
racja chłopaki dojebaliście wieśniaków. Niestety frajerstwo to częsty przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwaniaki we dwóch byli zapraszam pojedyńczo jak wyjdą bo i tak dostaną zawiasy. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BICWIESNIAKÓW napisał:
racja chłopaki dojebaliście wieśniaków. Niestety frajerstwo to częsty przypadek.
A Ty włściwie kim Ty jesteś nie wieśniakiem chłopku ch*** wie z kąt, pewnie nie dawno wypasał krowy i uprawiał buraki ale czasy się zmieniają rodzice sprzedali ziemie i przeprowadzili się do miasta i teraz on jest miastowy szkoda słów jest na takich ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...