Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
yebac piotrkow .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczyli policjantów i zaczęli sypać jeden po drugim ; ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yebać sKRZYNICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prymitywy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za coś takiego powinni ci śmiecie dostać dożywocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kykuu, dasz radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
jakiś czas temu napisałem, że wieśniaki z Jabłonnej zaczynają dorównywać bandytyzmem tym z Chodla. Potwierdza się.
kolego gm.Jabłonna to nie sama jabłonna! Ludzie mieszkający tu w Jabłonnie nie brali w tym udziału. chyba nie doczytałeś dokładnie artykułu na temat tego pobicia i tego skąd byli ci napastnicy! mam nadzieję że pobity chłopak wyjdzie z tego. to jest syn mojej koleżanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Wracajcie chłopaki z ZOMO,bo jak tak dalej pójdzie to wybiją połowę młodzieży....!!!
popieram , na szubienicę tych cweli, a przedtem jeszcze pod prąd , wszystkie tortury na raz najlepiej , gówniarstwo i "starszy" co nie wie co z sobą zrobić, niech pokopia sobie doły bo pewnie do niczego innego mózgów nie mają !!! pojebańcy , ludzie by się nimi szybko rozprawili i bez sądów żadnych ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiniście ich posadzić na krzesło elektryczne!!!!! może wtedy inni takich rzeczy nie robili!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet jeżeli wyjdą to nie będą mieli życia za taką krzywde!!!!!! pożałują tego co zrobili i to nie raz!!!!!!!!!!pedały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać tych co majo do napastników!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...