Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo dla dziewczynki, ale czy to coś da? Ludzie na wsi mało przejmują się zwierzętami na łańcuchach. Szkoda mi psiaków. One są takie bezbronne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, popieram w zupełności akcję "zerwania łańcuchów", jestem miłośnikiem zwierząt, warto byłoby nagłośnić tą akcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też to popieram bo to okropne jak tak pieski sa w łańcuchu i jeszcze np taki robiący rany... mnie to boli tak jak ich ....Pomoge wszystkim pieskom zeby tylko miały gdzie spać i co jesć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM !!! pomozmy zwierzaczkom !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że ciemnota nic sobie z tego nie zrobi. Większość wieśniaków, to prości ludzie, oni nawet nie traktują zwierząt jak żywe istoty, tylko przedmioty, takim ludziom nie zmieni się mentalności jedną akcją, ale to dobrze, że są jeszcze młode, wrażliwe istoty na tej planecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPRASZAM NA NASZA STRONE WWW.VIVAPULAWY.EBLOG.PL Przyjmiemy chętnych wolontariuszy. 29 sierpnia stoimy na dożynkach w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Obawiam się, że ciemnota nic sobie z tego nie zrobi. Większość wieśniaków, to prości ludzie, oni nawet nie traktują zwierząt jak żywe istoty, tylko przedmioty, takim ludziom nie zmieni się mentalności jedną akcją, ale to dobrze, że są jeszcze młode, wrażliwe istoty na tej planecie
no tak są gospodarze w Bychawie którzy garbują psy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że akcja się uda, zwierzęta tez czuja. często padają ofiara swoich właścicieli którym ufają. U mnie w miejscowości też przydała by się taka akcja ale nikt więcej nie jest tym zainteresowany. Oby więcej takich akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram szanowanie zwierząt, ale bardziej należy szanować człowieka choćby tego malutkiego w domu dziecka , nie popierać aborcję jednocześnie litując się nad zwierzętami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w każdej miejscowości taka akcja powinna mieć miejsce popieram i zachęcam do rozszeżania działalności tej akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może byście się-kuźwa Pajace-zajęli"zerwaniem łańcuchów" z osobami niepełnosprawnymi-bo one nie raz żyją i są gorzej traktowane niż psy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...