Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bychawa: Zaczarowały pieniądze. Zginęło 18 tys. zł

Utworzony przez mosquito, 19 kwietnia 2012 o 11:42 Powrót do artykułu
I nie byli to żadni Romowie tylko brudni złodzieje cygańscy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Są tylko dwie nieskończone rzeczy - wszechświat i ludzka głupota
0
Jak można zgromadzić taką kwotę pieniędzy przy tak niskim IQ? Dobrze zrobili, że oddali cyganom, mądry lepiej je wykorzysta!
0
A później idą do kościoła, padają na twarz i mówią, że są praktykujący. Tyle, że każdy ksiądz powie, że coś takiego jak klątwy, uroki i inne czary nie istnieje. Do "asd" - w pełni się z Tobą zgadzam , kasa należy się inteligentnym i przedsiębiorczym, bo to co reprezentują sobą ci ludzie to jakaś biologiczna pomyłka , szczury mają więcej IQ.
0
"Ktoś tu wylał wodę, którą były myte zwłoki – oświadczyły nieznajome [b]42-letniej mieszkance Bychawy. Gospodarz przyniósł ponad 30 tys. zł. Kobiety zawinęły je w chustkę. Potem udawały, że zdejmują klątwę. Gdy wyszły małżonkowie przeliczyli pieniądze. Okazało się, że brakuje ponad 18 tys. zł"[/b] ... myślałem, że na takie numery nabierają się tylko osoby 70+
0
Ciemnota ludzka nie zna granic. Czemu jesteś biedny? Bo jesteś głupi. Czemu jesteś głupi? Bo jesteś biedny.
0
czary mary nie ma sary
0
Cyganie? Romowie? Macie na to jakis dowod czy poraz kolejny objawia sie ksenofobia narodu Polskiego? Btw. Mam pytanie... Czy ta klatwa zostala zdjeta? @asd - dokladnie to samo pomyslalem. Jak takie mondzioly uzbieraly 30 kola...
0
Brawo, na glupote nie ma lekarstwa. Ci ludzie byli zbyt bogaci na swoja glupote. Teraz wszystko wrocilo do normy, maja na co zasluguja.
0
Kobietki bardzo dobrze zrobiły ograbiając ciemniaków i matołów...Zastanawiam się jak dalece trzeba być głupim i sprawnym inaczej.................Świetnie.
0
'' Kapitan _Sarkastyczny '' z Mossadu ma racje , bo jak mozna po opisie sniadej twarzy , czarnych , dlugich kiecek i kurtek przypuszczac , ze to byly Cyganki ? ( W orwellowskiej ''Nowomowie '' sa to ''Romowie '' ). To byly siostry prezydenta Obamy ! Jak stwierdzil bystro Silvio Berlusconi jest on ''mocno opalony '' i jak ubierze dluga, czarna spudnice i zalozy kurtke , to juz go nie bedzie mozna odroznic od tych Cyganek. Pamietam z mlodosci , ze pod tymi dlugimi sukienkami mialy pasy z hakami , na ktorych wieszaly ukradzione we wsi kury i kaczki za szyje , nabijajac je tak , ze zwierze zadnego krzyku nie wydalo. widzialam to sama, jak chlop z sasiedztwa polozyl taka Cyganke przez noge , a nastepnie obrocil ja i podniosl tak, ze wisiala glowa w dol, a kiecka spadla tez w tym kierunku i ukazaly sie wiszace kury i kaczki. Fest bylo z niego chlopisko i nie wypadalo mu z niej sciagac kiecki , wiec wiedzac co pod nia ma , roztropnie zrobil jedynie madra rzecz w tej sytuacji. A ''Mosquito '' to antysemita , bo zamiast przytulic do serca (i dac jej sobie powrozyc, pokazujac wszystkie swoje oszczednosci )ukochana mniejszosc etniczno - rasowa , to posadza ich - NIEWINNIE - o oszustwo. A fe ! jak tak mozna ! - Antysemita !!!
0
ze w dzisiejszych czasach sa jeszcze tak glupie ludzie
0
Kapitan_Sarkastyczny napisał:
Cyganie? Romowie? Macie na to jakis dowod czy poraz kolejny objawia sie ksenofobia narodu Polskiego? Btw. Mam pytanie... Czy ta klatwa zostala zdjeta? @asd - dokladnie to samo pomyslalem. Jak takie mondzioly uzbieraly 30 kola...
nie cierpie ludzi ktorzy w komentarzach pod jakąś plotkarską wiadomością niskich lotów starają się pokazać jacy są nowoczesni obrażajac swoich rodaków i używając jakiś mądrych słówek ktorych sami do konca nie rozumieją
0
Kapitan_Sarkastyczny napisał:
0
@ mac... naucz sie dodawac komentarze bucu... Chcesz po Polsku i tak zebys zrozumial? Czarne wlosy i sniada cera to zaden dowod na to ze to byli Romowie, Cyganie czy jakakolwiek inna nacja. Dluga spodnica... Ojezu... to napewno byla zydomasoneria! Twoje wnioski sa poprostu fantastyczne. Sprawdz w slowniku co oznacza ksenofobia a pozniej komentuj moja wypowiedz pustaku... Jedyne czego nie cierpie to wszystkowiedzacych ludzi ktorzy maja jedyna wlasciwa recepte na zycie... Get a life... A nacjonalizm i dume narodowa wsadz sobie w buty. Przyda ci sie przy czyszczeniu kibli w UK... @ karolina... piekny komentarz... szkoda slow... Kolejny przyklad na to jak tolerancyjni sa Polacy... Z mossadu? Tak... I mialem dziadka ktory razem z dziadkiem Tuska zaliczyl Wehrmacht... Generalnie juz pamietam dlaczego omijam takie miejsca jak to z daleka... Szkoda slow i mojego czasu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: