Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Była cukrownia. Będą magazyny

Utworzony przez Pawel, 12 stycznia 2015 r. o 22:33 Powrót do artykułu
Zaraz przypełznie jakaś gnida albo inny fiutek i będzie ujadać, że to groźna inwestycja i najlepiej przegonić inwestorów, bo ruiny cukrowni to pomnik geniuszy, którzy oddali cukrownię niemcom. Prawda jest taka - w Gminie Garbów CHCEMY przemysłu i CHCEMY wiatraków. I mało mnie obchodzi, że jakiś nowobogacki sobie wybudował willę za miastem. Chcę mieć dobrą pracę i rozwiniętą gminę, a nie tworzyć skansen wierzb płaczących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli inwestycja dojdzie do realizacji będzie to ogromny sukces ! W końcu powstanie w gminie zakład pracy z prawdziwego zdarzenia na miarę lubelskiego obszaru metropolitarnego. Trzymam kciuki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech będą wiatraki, ale koło Ciebie a nie obok mnie, i po sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że szkalowanie wydawcy Naszego Garbowa na tym portalu nie ustaje. Po co to pan robi? Od razu widać, że reprezentujesz lokalną sitwę panie Paweł. Niech wójt Garbowa lepiej ujawni stan licznika samochodu służbowego i wprowadzi w końcu rejestr umów i faktur. Wystarczy poczytać co tam się dzieje? Dramat Polski gminno wiejskiej. Miejmy nadzieję, że radni i wójt będą potrafili odpowiednio zająć się projektem. W przeciwieństwie do wiatraków może przynieść miejsca pracy i nie narusza lokalnego miru.   A o wójcie Garbowa to można poczytać chodząc na serwsi naszgarbow.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz przypełznie jakaś gnida albo inny fi***ek i będzie ujadać, że to groźna inwestycja i najlepiej przegonić inwestorów, bo ruiny cukrowni to pomnik geniuszy, którzy oddali cukrownię niemcom. Prawda jest taka - w Gminie Garbów CHCEMY przemysłu i CHCEMY wiatraków. I mało mnie obchodzi, że jakiś nowobogacki sobie wybudował willę za miastem. Chcę mieć dobrą pracę i rozwiniętą gminę, a nie tworzyć skansen wierzb płaczących.
Wiatraki nie dają pracy kolego agresywny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że szkalowanie wydawcy Naszego Garbowa na tym portalu nie ustaje. Po co to pan robi? Od razu widać, że reprezentujesz lokalną sitwę panie Paweł. Niech wójt Garbowa lepiej ujawni stan licznika samochodu służbowego i wprowadzi w końcu rejestr umów i faktur. Wystarczy poczytać co tam się dzieje? Dramat Polski gminno wiejskiej. Miejmy nadzieję, że radni i wójt będą potrafili odpowiednio zająć się projektem. W przeciwieństwie do wiatraków może przynieść miejsca pracy i nie narusza lokalnego miru.   A o wójcie Garbowa to można poczytać chodząc na serwsi naszgarbow.pl
fi***ek nie czaruj, przecież każdy wie, że to ty sobie robisz reklamę. Od wójta się odstosunkuj, bo to nie jest dobrze postrzegane. Nie mam pojęcia czemu nienawidzisz tego człowieka, bo takich dobrych ludzi to ze swiecą szukać. Przerąbaliście równo wybory, próbowałeś skłócić całą gminę, snujesz się jak pies po obcej wiosce (bo jesteś obcy), nie płacisz podatków, więc jak dla mnie jesteś pasożytem. I będziemy tu pisać, bo tutaj jest wolność słowa, a na twoim totalitarnym portaliku kasujesz komentarze, które nie liżą twojego obsranego tyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt dobry człowiek co wyzywa ludzi od szatanów. bajki opowiadasz kolego i blokuje jawność finansów. nie żartuj. boi się gminne sitwowisko
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
watpie w to, ze cos tam powstanie. a jak juz jednak tam wybuduja to bedzie trzeba uwazac by nie wysprzedali te magazyny tak jak dawna cukrownie w korej w magiczny sposob ginely kopce burakow....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gminie Garbów potrzebna jest taka inwestycja powstałyby miejsca pracy .Może i wydawca brukowca z bogucina ( fi...k ) znajdzie zajęcie jako cieć ( stróż ) to nie będzie miał czasu w nocy           ( bo przeważnie jego wypociny powstają po 23 )  szkalować porządnych ludzi i skłucać ze sobą   .    wrzuca jakiś temat i sam sobie odpowiada pod różnymi linkami niby to takie zainteresowanie tematem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...