Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byliśmy w miejscowości, gdzie powstanie nowa kopalnia. "Stanie za moją stodołą"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2016 o 15:50 Powrót do artykułu
Niestety mieszkańcy nie mogą liczyć na zbyt wiele bo do pracy potrzeba fachowców a nie chłopów niech pokażą wykształcenie i prawdziwe umiejętności. Zresztą z chłoporobotników pożytek jest niewielki ani tu ani tam i wiecznie długie wolne w wakacje zwolnienia lekarskie oraz przekupywanie majstrów przekonało się o tym wiele firm.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli nie są fachowcami, to co mogą tacy mieszkańcy tam robić ? Jedzenie dostarczać ? Albo jakieś inne produkty
0
Przedstawia się wszem i wobec że jedynym skutkiem ubocznym kopalni są miejsca pracy ,nowe drogi i wogóle sam raj ma być w Kuliku . Ziemię kupuje jakaś spółka nie Pd co za 19-25 tys za ha. gdzie ten wielki biznes? A naród głodny wszystko łyknie ,zwłaszcza te reklamy Pdco .
0
dobre
0
Nie było opijania:) bo u nich picie to norma!
0
Nie ma jeszcze co opijać.
0
nowa ustawa, która zabrania mi sprzedania 1 ha, oto pieprzona wolność , gdzie nie mogę drzewa wyciąc na własnej działce, nie mogę sprzedac, litości, ale nas zniewolili, za komuny to byliśmy rozpieszczani, co z tego, że australijczycy kuppili, ale będzie praca dla okolicznych mieszkanców, a tak leży np. moje ugorem
0
Autor pisze że niemal każdy popiera kopalnię ,a ilu się pytał? Szansę na wypowiedż mieli tylko ci co reprezentują właściwą opcję Pana Z...ka. reszta morda w kubeł.
0
I oby nie było co opijac. Mam cichą nadzieję że jednak nie powstanie ta kopalnia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: