Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto takie bzdury plecie ? Pszenica oscyluje około 550zł, skąd więc 680 ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pszenica jest dobrej jakości to można sprzedać k. 700zł za tonę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
680...? Ja autorowi tekstu, Saneckiemu lub innej osobie która pisze takie bzdury sprzedam po 600 każdą ilość I kl., więc ta osoba zarobi 80 PLN na tonie...!!! Proszę o kontakt zainteresowanych... Chłop to ma dobrze jeździ se taki klimatyzowanym kombajnem i zbija kokosy i bąki jednocześnie... żyć nie umierać...! Ludzie przeprowadzajcie się na wieś tu dobrobyt... że ludzie w mieście wierzą w taką propagandę...?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
680...? Ja autorowi tekstu, Saneckiemu lub innej osobie która pisze takie bzdury sprzedam po 600 każdą ilość I kl., więc ta osoba zarobi 80 PLN na tonie...!!! Proszę o kontakt zainteresowanych... Chłop to ma dobrze jeździ se taki klimatyzowanym kombajnem i zbija kokosy i bąki jednocześnie... żyć nie umierać...! Ludzie przeprowadzajcie się na wieś tu dobrobyt... że ludzie w mieście wierzą w taką propagandę...?!?
  jak ci źle to przenieś się do miasta,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...żyje prawie 40 lat i nie słyszałem żeby chłopom , rolnikom w Polsce żyło sie dobrze .. - Zawsze ale to zawsze narzekają !!! mam w rodzinie Rolnika który ma około 60 HEKTARÓW plus drugie tyle mu użyczają ... narzeka na czym świat , że świniaki po tyle , że żyto po tyle itd itd .... A jego gospodarstwo może sie pochwalić nową baza ciągników wszelakiej maści , kilkoma dużymi silosami ( widocznymi juz z paru kilometrów ) , co raz to nowe budynki stawia , dzieci pobudowane w dużych ładnych piętowych domach bez kredytu !! , w garażu 2 prawie nowe auta .. i narzeka .... rozumiem że jest dużo roboty przy gospodarce ale kasa tez z tego jest niezła !!! Taki to juz Polski chłop jest narzeka i narzeka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czemu sam nie zaczniesz gospodarzyć, skoro taki miód ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o podanie adresu gdzie dostarczyć po tej cenie! Super specjalista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale bzdury w tym artykule żniwa były później co najmniej o jeden tydzień jak w roku poprzednim a tona zboża kosztuje 530. Oczywiście glutenówka 680, na skupie otrzymałem informacje że nikt takiej do chwili obecnej nie przywiózł. Gmina Wysokie Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krupcu k\Krasnegostawu ceny są ruchome i zależne od pobranej próby.Jednego dnia otrzymałem 680 zł za tonę,a drugiego za to samo zboże już tylko 570zł i nie sprzedałem w tej cenie.Inny odbiorca zapłacił mi 620zł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z większymi ilościami (min. 20t) zapraszam tel. 504082106
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...