Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto takie bzdury plecie ? Pszenica oscyluje około 550zł, skąd więc 680 ???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak pszenica jest dobrej jakości to można sprzedać k. 700zł za tonę.
0
680...? Ja autorowi tekstu, Saneckiemu lub innej osobie która pisze takie bzdury sprzedam po 600 każdą ilość I kl., więc ta osoba zarobi 80 PLN na tonie...!!! Proszę o kontakt zainteresowanych... Chłop to ma dobrze jeździ se taki klimatyzowanym kombajnem i zbija kokosy i bąki jednocześnie... żyć nie umierać...! Ludzie przeprowadzajcie się na wieś tu dobrobyt... że ludzie w mieście wierzą w taką propagandę...?!?
0
680...? Ja autorowi tekstu, Saneckiemu lub innej osobie która pisze takie bzdury sprzedam po 600 każdą ilość I kl., więc ta osoba zarobi 80 PLN na tonie...!!! Proszę o kontakt zainteresowanych... Chłop to ma dobrze jeździ se taki klimatyzowanym kombajnem i zbija kokosy i bąki jednocześnie... żyć nie umierać...! Ludzie przeprowadzajcie się na wieś tu dobrobyt... że ludzie w mieście wierzą w taką propagandę...?!?
  jak ci źle to przenieś się do miasta,
0
...żyje prawie 40 lat i nie słyszałem żeby chłopom , rolnikom w Polsce żyło sie dobrze .. - Zawsze ale to zawsze narzekają !!! mam w rodzinie Rolnika który ma około 60 HEKTARÓW plus drugie tyle mu użyczają ... narzeka na czym świat , że świniaki po tyle , że żyto po tyle itd itd .... A jego gospodarstwo może sie pochwalić nową baza ciągników wszelakiej maści , kilkoma dużymi silosami ( widocznymi juz z paru kilometrów ) , co raz to nowe budynki stawia , dzieci pobudowane w dużych ładnych piętowych domach bez kredytu !! , w garażu 2 prawie nowe auta .. i narzeka .... rozumiem że jest dużo roboty przy gospodarce ale kasa tez z tego jest niezła !!! Taki to juz Polski chłop jest narzeka i narzeka !!!
0
To czemu sam nie zaczniesz gospodarzyć, skoro taki miód ??
0
Proszę o podanie adresu gdzie dostarczyć po tej cenie! Super specjalista
0
Ale bzdury w tym artykule żniwa były później co najmniej o jeden tydzień jak w roku poprzednim a tona zboża kosztuje 530. Oczywiście glutenówka 680, na skupie otrzymałem informacje że nikt takiej do chwili obecnej nie przywiózł. Gmina Wysokie Pozdrawiam.
0
W Krupcu k\Krasnegostawu ceny są ruchome i zależne od pobranej próby.Jednego dnia otrzymałem 680 zł za tonę,a drugiego za to samo zboże już tylko 570zł i nie sprzedałem w tej cenie.Inny odbiorca zapłacił mi 620zł. 
0
z większymi ilościami (min. 20t) zapraszam tel. 504082106
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: