Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cała prawda o kropkach w Carrefour

Utworzony przez Gość, 15 lipca 2010 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Niestety to już norma,gdzie ci politycy co chodzą na rauty biznesowe i biskupi za kasę, szczególnie taka śmietankę towarzyska lubi PO. Wszyscy się chwalą : nowe miejsca pracy niestety zwykły pracownik jest tam nikim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak rozwiązałby ten problem DW. Mądrzyć to się każdy potrafi i podpuszczać jednego na innych. Słucham autora tego artykułu ? Choć szczerze wątpię żeby miał odwagę zabrać głos na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Niestety to już norma,gdzie ci politycy co chodzą na rauty biznesowe i biskupi za kasę, szczególnie taka śmietankę towarzyska lubi PO. Wszyscy się chwalą : nowe miejsca pracy niestety zwykły pracownik jest tam nikim...
Jak to nikim? Jest czynnikiem produkcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie jedno, ze DW nie zamieścił informacji z bratniej redakcji Echa dn(i)a, o tym, że czerwone kropki pojawiły się także w innych Carrefourach, m. in. w Radomiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kkk~ napisał:
Jak to nikim? Jest czynnikiem produkcji
...czyli należy przypiąć pracownikowi plakietkę z napisem "czynnik produkcji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny źle, za kapitalizmu też coś nie pasuje - ludzie?! O co wam się rozchodzi? Zdecydujta się w końcu co chceta! Albo kropki w kapitaliźmie i przedmiotowe traktowanie człowieka, albo gówno ale po równo! A tak nawiasem mówiąc nie wierzę, aby w prywatnej firmie pracownik kiedykolwiek był traktowany "po ludzku". Zawsze będzie trybikiem do wykonywania zadanych mu zadań.... a jak się nie podoba to kopa w d... i pa pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na państwowym to sam raj?? tam to traktują ludzi przedmiotowo. w prywatnej firmie dwa razy zastanawiają sie nad zwolnieniem kogos a w państwowej fachowiec, nie fachowiec to na bruk bo znajomy ma swojego albo zmienia sie opcja polityczna. Duzo osob przypomina jak za komuny bylo swietnie, pytanie kto miaj tak swietnie a na czym polegala swietnosc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie jest dobrze tam, gdzie nas nie ma. Kiedys narzekano na komune, teraz niektorzy sie nie moga polapac w kapitalizmie i z nostalgia wspominaja poprzedni ustroj. Madre stwierdzenie: Co to jest komunizm? Wyzysk jednego czlowieka przez drugiego. A kapitalizm? Odwrotnie! Jaki by nie byl system o ile nie mamy instytucji walczacych SKUTECZNIE z tego typu praktykami beda sobie na nas buty wycierac. POPiS woli sie za lby brac i scigac za Smolensk czy pochowanie prezytenta na Wawelu, a nie potrafia naprawic systemu zeby czlowiek na wejsciu nie slyszal, zeby sie nie stawiac, bo "na twoje miejsce to ja dwudziestu mam". Do tego zatrudnianie rodzinek nawet jezeli jakas blondyna jednym palcem tlucze w klawiature przez dwie godziny, a wyksztalcony czlowiek biega sie "odfajkowac na liscie" w Urzedzie Pracy co trzy miesiace. Jest zle i lepiej nie bedzie - kropki to jest sam dol tej porypanej drabiny trzeba by u zrodla zaczac akcje. Probowaliscie cos kiedys zalatwic w urzedach? Podawac pracodawce do Sadu Pracy? Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale o co chodzi z tą kropką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc tak myślę ze to wszystko jest do bani mówiąc językiem młodzieży . Chciała bym aby powstała jakaś porządna ekipa która by kontrolowała by na całej Polsce Markety.Przecież ludzie to nie przedmioty i dzieją się cuda na tym świecie . Teraz Carfur to niech nie ściemnia a przeprośiny sobie w butelkę wsadzi ,wcześniej nie wiedzieliście co robiće . Wam zrobić czerwoną kropkę i was postawić to był dla mnie mobing i dyskryminacia jednego człowieka przez drugiego ludzie kiedy się opamiętaće.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cycu napisał:
no ale o co chodzi z tą kropką
chodzi o to że jak ci się chce siku to stajesz na kropce i zaciskasz nogi,a potem przychodzi pan kierownik i mówi że sikać to możesz sobie w domu i marsz do roboty,a nie obijać się na czerwonej kropce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwak napisał:
chodzi o to że jak ci się chce siku to stajesz na kropce i zaciskasz nogi,a potem przychodzi pan kierownik i mówi że sikać to możesz sobie w domu i marsz do roboty,a nie obijać się na czerwonej kropce!
hahaha niezłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM , CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ ŻE NIE TYLKO W CARREFOUR W LUBLINIE TAKIE RZECZY SIĘ DZIEJĄ W MOIM CARREFOUR W KTÓRYM PRACUJĘ {CHORZÓW} ZAMIAST KROPKI MAMY CZERWONĄ FUGE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, NADAL PRACOWNICY SĄ PONIŻANI NASZ DYREKTOR MÓWI TYLKO JAK SIĘ PANI ALBO PANU COŚ NIE PODOBA NIECH SIĘ PANI ZWOLNI,JAKBY MAŁO BYŁO TEGO U NAS TRZEBA WYKŁADAĆ PALETY NA CZAS NIE MAM UMOWY NA AKORD I SZŁO BY JESZCZE WIELE OPOWIADAĆ A INSPEKCJA NAWET NAM NA NASZE PISMA NIE ODPOWIEDZIAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...