Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a może to wódeczka spod Novej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spirytus z targu jest dobry do czyszczenia różnych urządzeń elektrycznych i optyki a na pewno nie do picia nikt nie wie co oni tam mieszają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esex napisał:
a może to wódeczka spod Novej?
Podobno Lateksowej Pały vel Świńskiego Ryja z Biłgoraja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójtwicz sam nieraz doił taką gorzałę, co prawda już po badaniach laboratoryjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie kupujcie spirytu nielegalnego pochodzenia to zabójstwo!syf jakiś handlują jestem chemikiem wiem coś na ten temat uważjcie spożywając alkohol niewiadomego pochodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjemnie się czyta poprawnie napisany artykuł,ale tak powiedzieć nie można o dziennikarzach z radia Lublin.Pan Faron i jemu podobni dzień w dzień: pogoda na Lubelszczyźnie w rejonie Chełma,Włodawy,Hrubieszowa itd.albo wczoraj na Lubelszczyźnie zlikwidowano rozlewnię i zatrzymano osoby z Chełma.Natomiast ich koleżanka napisała do mnie wyraźnie i mądrze wyjaśniła. Ad rem: Pana uwagi są trafne. Ja i moi koledzy staramy się - w servisach i programach informacyjnych - używać sformułowań : nasz region, województwo lubelskie, Lubelskie przemiennie. Częste używanie sformułowania ''województwo lubelskie'' mogłoby znużyć słuchacza, gdy w tym samym zdaniu powtarza się słowo województwo, wojewoda itp. Można powiedzieć, że na przejściach granicznych w Lubelskiem jest tak i tak. Staramy się również często pisać i mówić, że coś się wydarzyło na Zamojszczyźnie, Ziemi Chełmskiej, w rejonach nadwiślańskich, czy nadbużańskich, na Południowym Podlasiu czy Ziemi Parczewskiej, choć takich historycznych ziem w województwie lubelskim jest więcej. Nie możemy jednak odpowiadać za staranność językową całej rozgłośni. Przykro mi. Może należałoby kolegom pisać maile, gdy popełnią błąd na antenie pod ich adresy /są na stronie www.radio.lublin w zakładce radio,ludzie, redakcje/ . Pozdrawiam- Marzena Lewandowska-Wróblewska ----- Original Message ----- From: Chełmianin N To: informacje@radio.lublin.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...