Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a może to wódeczka spod Novej?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
spirytus z targu jest dobry do czyszczenia różnych urządzeń elektrycznych i optyki a na pewno nie do picia nikt nie wie co oni tam mieszają
0
esex napisał:
a może to wódeczka spod Novej?
Podobno Lateksowej Pały vel Świńskiego Ryja z Biłgoraja,
0
Wójtwicz sam nieraz doił taką gorzałę, co prawda już po badaniach laboratoryjnych.
0
Ludzie nie kupujcie spirytu nielegalnego pochodzenia to zabójstwo!syf jakiś handlują jestem chemikiem wiem coś na ten temat uważjcie spożywając alkohol niewiadomego pochodzenia!!!
0
Przyjemnie się czyta poprawnie napisany artykuł,ale tak powiedzieć nie można o dziennikarzach z radia Lublin.Pan Faron i jemu podobni dzień w dzień: pogoda na Lubelszczyźnie w rejonie Chełma,Włodawy,Hrubieszowa itd.albo wczoraj na Lubelszczyźnie zlikwidowano rozlewnię i zatrzymano osoby z Chełma.Natomiast ich koleżanka napisała do mnie wyraźnie i mądrze wyjaśniła. Ad rem: Pana uwagi są trafne. Ja i moi koledzy staramy się - w servisach i programach informacyjnych - używać sformułowań : nasz region, województwo lubelskie, Lubelskie przemiennie. Częste używanie sformułowania ''województwo lubelskie'' mogłoby znużyć słuchacza, gdy w tym samym zdaniu powtarza się słowo województwo, wojewoda itp. Można powiedzieć, że na przejściach granicznych w Lubelskiem jest tak i tak. Staramy się również często pisać i mówić, że coś się wydarzyło na Zamojszczyźnie, Ziemi Chełmskiej, w rejonach nadwiślańskich, czy nadbużańskich, na Południowym Podlasiu czy Ziemi Parczewskiej, choć takich historycznych ziem w województwie lubelskim jest więcej. Nie możemy jednak odpowiadać za staranność językową całej rozgłośni. Przykro mi. Może należałoby kolegom pisać maile, gdy popełnią błąd na antenie pod ich adresy /są na stronie www.radio.lublin w zakładce radio,ludzie, redakcje/ . Pozdrawiam- Marzena Lewandowska-Wróblewska ----- Original Message ----- From: Chełmianin N To: informacje@radio.lublin.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: