Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cd. Sprawy byłych betanek z Kazimierza

Utworzony przez historyk, 28 marca 2008 o 07:47 Powrót do artykułu
Kłamstwo powtarzane dostatecznie często staje się prawdą...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JEŻELI ZOSTAŁY EKSMITOWANE TO PO CO JESZCZE TO ŚLEDZTWO. CZYŻBY ZGROMADZENIE BYŁO AŻ TAK MŚCIWE? A MOŻE BYŁA PRZEŁOŻONA JEST GROŹNYM PRZESTĘPCĄ??. CZY PROKURATURA NIE MA WAŻNIEJSZYCH SPRAW ZWIĄZANYCH ZE ŚCIGANIEM GROŹNYCH PRZESTĘPCÓW??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja chciałabym się dowiedzieć , kto "wybrał" nową przełożoną. Dlaczego dziennikarze tym się wcale nie zajmują? Albo przedstawiają tę sprawę za każdym razem inaczej. Czy nowa przełożona została wybrana przez ogół zgromadzenia, tak jak stanowi ich prawo??? Czy została "namaszczona"? Dlaczego tego nikt nie sprawdzi???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rok 1 do roku 1572 ... zbrodnie, zbrodnie, zbrodnie... Rok 1572 ... rzeż Hugenotów w Noc Św. Bartłomieja. Medal wybity na polecenie Grzegorza XIII. Świętowanie tego dnia w kościele. Obraz okrucieństwa pogromu, jaki namalował Giorgio Vasari na życzenie papieża i ku jego sadystycznej ekstazie. Rok 1572 do roku 2007 ... zbrodnie, zbrodnie, zbrodnie... Rok 2007 ... częściowy pogrom nad Betankami, Na kiedy wyznaczone jest święto Nocy Betanek? Ile takich świąt planuje kler dla Polski? ...zbrodnie, zbrodnie, KARA!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: