Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum kryzysowe ostrzega przed burzami i gradem

Utworzony przez ~iwona~, 28 czerwca 2009 r. o 19:49 Powrót do artykułu
jakieś 15 minut temu na bronowicach przeszła niezła wichura... bardzo mocno wiało i lało... teraz jest spokój ale ciekawe jak będzie dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam świetną prognozę pogody, naukowe podejscie, wyswietla stan co 3 godziny. Przedwczoraj w nocy dokładnie przewidzieli w niej, że deszcz w Lublinie i burza wystąpią między 3 a 6 w nocy. Akurat nie spałem, wiec po trzeciej zaczelo kropic, a najwieksza burza przeszla ok. 5:30. Według tej prognozy dzisiaj w nocy bedzie spokojnie, ale jutro deszcz przez cały dzien do około 17stej.. Nie powinien jednak być tak bardzo intensywny jak to bywało ostatnio, tyle że będzie padało długo.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trata tata Prognosta... a totka też przewidujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dobrego dziennikarskiego zwyczaju należy rozmazywanie tablic rejestracyjnych w tego typu zdjeciach. Za sprawą dziennikarzy kierownik wolwiacza może doczekać się mandatu. O tym, że np. podejżliwa żona właściciela może stwierdzić, że w czasie ulewy mąż-właściciel oficjalnie był na delegacji w Berlinie nie wspominam;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Trata tata Prognosta... a totka też przewidujesz?
No i co mi teraz powiesz? Zmokłeś w nocy? Chyba w łóżku:P Jeśli chodzi o dzień dzisiejszy, to mam aktualizację- jeśli cokolwiek spadnie to niewielki deszcz miedzy 12stą a 17stą, ale nie zdziwie się jeśli nic nie spadnie. Nawałnice wykluczone. A totolotka niestety troszkę trudniej przewidzieć, bo opiera się na czystym prawdopodobieństwie. Pogoda jak wiesz, albo dowiesz się niebawem w szkole, jest wynikiem wielu procesów i jest przewidywalna, przynajmniej na najbliższe godziny. Nie wiem tylko, dlaczego prognozy popularnych portali, gazet, programów, a nawet- o zgrozo- cetrów antykryzysowych, są tak nietrafne.. Wystarczy lepiej poszukać w internecie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...